Hotel Marítimo Ris ligt naast een golfbaan en aan het strand in Noja. Bezoek Palacio del Marqués del Albaicín en Almirante Luis Carrero Blanco, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa Trengandín en Parque Natural Marismas de Santoña, Victoria y Joyel. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Noja
Paseo Maritimo 5, Noja, Cantabria, 39180
In de buurt
Playa Trengandín
4 min. rijden - 1.8 km
Playa de Ris
2 min. wandelen - 0.2 km
Paseo de la Costa
11 min. wandelen - 1.0 km
Playa de Candado
13 min. wandelen - 1.1 km
Palacio del Marqués del Albaicín
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station El Astillero Guarnizo - 39 min. rijden
Santander (SDR) - 44 min. rijden
Restaurants
Restaurante Astuy
10 min. rijden
Asador El Aguila
6 min. wandelen
La Cabaña
2 min. wandelen
Bar Nomada
16 min. wandelen
La Piscina
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Marítimo Ris
Hotel bij de zee
Een aangrenzende golfbaan, een terras en een tuin verwelkomen je bij Hotel Marítimo Ris. Geniet van wat welverdiende rust en ontspanning bij Maritimo, het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een wasserij en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte, meertalig personeel en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Marítimo Ris bieden leuke voordelen zoals gemeubileerde terrassen en (laptop)kluisjes, bovenop voorzieningen zoals airconditioning en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Aangrenzende 9-hole golfbaan
Buitenzwembad
Sauna
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
3 gebouwen
4 etages
Gebouwd in 2010
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch
Eten en drinken
Minibar
Minikoelkast
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Tussen middernacht en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het parkeerterrein van deze accommodatie is gesloten van 00.00 tot 08.00 uur. Gedurende deze periode is het parkeerterrein niet toegankelijk voor gasten.
De incheck- en uitchecktijden van deze accommodatie zijn afhankelijk van het kamertype. Zo geldt er bij hotelkamers een inchecktijd om 14.00 uur en vindt het uitchecken om 12.00 uur plaats en kun je bij de appartementen inchecken om 17.00 uur en is het uitchecken om 10.00 uur.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn tijdens de winter gesloten:
De bar/lounge
Het strand
De fitnessfaciliteiten
De wasserette
Het parkeerterrein
De sauna
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot het zwembad en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Marítimo Ris
Marítimo Ris
Marítimo Ris Apartamentos Noja
Marítimo Ris Hotel & Apartamentos
Marítimo Ris Hotel & Apartamentos Noja
Hotel Marítimo Ris Noja
Marítimo Ris Noja
Marítimo Ris Hotel Apartamentos
Hotel Marítimo Ris Noja
Hotel Marítimo Ris Hotel
Hotel Marítimo Ris Hotel Noja
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Marítimo Ris over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Het zwembad is gesloten tijdens de winter.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Marítimo Ris?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Marítimo Ris inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Marítimo Ris uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Marítimo Ris?
Dit hotel in Noja ligt aan het strand, naast een golfbaan en binnen 5 minuten wandelen van Playa de Ris, Golf van Biskaje en Mazo de las Cebollas. Ook Playa de Candado en Paseo de la Costa liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Marítimo Ris
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 45 van 58 beoordelingen
10 - Uitstekend
45
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 58 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 58 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 58 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 58 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Thea
24 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luxe aan de kust.
Prachtige locatie aan de kust.
Dichtbij leuke restaurants.
Fantastisch ontbijt.
Thea
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
20 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
fijne strand bestemming
het was er heerlijk. mooi zeezicht.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Maude
Reisde met familie
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maude
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Maeve
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maeve
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Adalina, Schaumburg
Reisde met een groep
24 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a small but beautiful and clean place. The most beautiful beach is in front. The service was excellent and the employees were very friendly. It was private but the surrounding area was filled with places to go and delightful people to see.
Adalina
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Barb
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The interior architecture of the building was unique. The view room was amazing! The pool fun, the beach across the street - fun! It was a great place to stay!
Barb
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Noelia
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Noelia
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Juan Cruz
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hemos tenido una estancia de dos dias si volve.os
Juan Cruz
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Regina
30 jun 2025
Regina
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Martin Ludwig
Reisde met partner
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauber, schöne Lage, zuvorkommendes Personal
Martin Ludwig
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
David
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, oceanfront
Very nice hotel. Just across the street from the beautiful Ris beach. The large room was modern, with a nice terrace-balcony. Corfortable beds. We enjoy our stay and the pool.
David
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Salvatore
Reisde met familie
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr schönes Hotel, der schöne Strand direkt daran. Außerdem ein toller Pool mit Liegen und Sonnenschirmen. Das Hotel bietet Waschmaschine und Trockner an. Immer wieder gerne, denn es war ein sehr angenehmer Aufenthalt.
Salvatore
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Emilio
Reisde met partner
17 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buenas habitaciones e instalaciones.Superlimpio Con garaje interior incluido.
Emilio
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
David
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel next to a great beach
Good size room, good size bathroom clean, great beach good stay
David
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buen hotel con magnífica ubicación
Hotel bien cuidado. Tranquilo y con una excelente ubicación. Parking gratuito para los clientes.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Antonio
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Antonio
7 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Alberto
30 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
normal
corriente
Alberto
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Javier
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Javier
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Inmaculada
16 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Inmaculada
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Tatiana
7 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel muy limpio y cuidado ,en primera línea de la playa el Spa y garaje gratis .El personal amable .Es recomandable
Tatiana
1 nacht verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Esperanza
Reisde met familie
8 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gusto la ubicaci ón y limpieza sobre todo. Me pareció caro e incompleto el servicio y el precio de desayuno
Esperanza
3 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Juan Jose
9 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Estancia perfecta
El personal del hotel fue muy amable tanto al entrar como al salir, las instalaciones del spa estaban en perfectas condiciones y todo muy muy limpio. Una estancia perfecta, muy reconmendable.
Juan Jose
3 nachten verbleven in juli 2022
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
25 jul 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
El servicio de limpieza excelente. Sin embargo, el trato recibido por el personal de recepción poco cercano.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2021
2/10 – Ontzettend slecht
claude
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Il est inadmissible d'avoir une chambre dont la fenêtre s'ouvre sur un mur avec des vis à vis à trois mètres de distance. Le prix de cette chambre est excessif compte de tenu de son cadre.
Par contre la direction a été à la hauteur de notre déception en nous proposant d'annuler la réservation et de faire le nécessaire auprès de Hotels.com et de nous indiquer un autre hôtel à proximité.
claude
2 nachten verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 jul 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
when i arrived , yes i have a kid 5 years old they said i was lying and they me paid 20 eyros more, my reason not to mention is that we dont use the bed , our son sleeps with us, but the room was very hot , so next day i said you mentioned in the ad that the hotel has air conditioning and it dint have, ans she said that they on the aircondition only if they think clients will need , so for us was very hot night and expensive night, but the hotel yes is new and very good facilities