Recent vernieuwd en luxueus ingericht appartement met 2 slaapkamers, ideaal gelegen in het hart van de winkelstraat.
Ontdek dit prachtig gerenoveerde appartement, op slechts een steenworp afstand van de zeedijk en het strand. De zongerichte woonkamer zorgt voor een warme en uitnodigende sfeer, perfect om te ontspannen na een dag vol avontuur. Met alle gemakken van een centrale ligging heeft u directe toegang tot diverse winkels, boetieks, en gezellige restaurants.
Dit appartement biedt alles wat u nodig heeft voor een perfect verblijf aan de Belgische kust.
Troeven:
- Op enkele stappen van de zeedijk, strand en vele restaurants
- Zongerichte woonkamer uitgevend op balkon
- Prijzen alles inbegrepen: verzekering, dossierkosten en normaal verbruik
Voorzieningen
Algemeen
WIFI aanwezig
3° verdiep
Geen huisdieren
Niet rokers
Elektrisch verwarming
Woonkamer
Flatscreen TV
Digitale televisieaansluiting
Keuken
Vaatwasser
combi microgolfoven
Keramische kookplaat
Frigo met diepvriesvak
NESPRESSO koffiezet apparaat
Slaapkamers
Kamer 1 : 2 persoonsbed 1m60
1 x donsdeken 2 p.
Kamer 2 : stapelbed met extra bed in lade
3 x donsdeken 1 p.
Badkamer
inloopdouche
lavabo
toilet
Wij willen uw aandacht vestigen op het feit dat persoonlijk linnengoed (d.w.z. lakens, eventueel dekbedovertrekken, kussenslopen, bad- en keukendoeken,...) niet wordt voorzien.
dit appartement ligt in Nieuwpoort. Bezoek culturele hoogtepunten Koning Albert I-monument en Nationaal Visserijmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Spaans Paviljoen en Belfort van Veurne. Plopsaland De Panne en Aquafun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nieuwpoort
Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 32 min. rijden
Restaurants
Chagall Beach
19 min. wandelen
Bar Eugène
15 min. wandelen
Tearoom Nelson
9 min. wandelen
Brasserie Carrousel
9 min. wandelen
Tortu
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom accommodation in Nieuwpoort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom accommodation in Nieuwpoort inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom accommodation in Nieuwpoort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom accommodation in Nieuwpoort?
Dit appartement in Nieuwpoort ligt op 3 km afstand van Strand Groenendijk, Natuurreservaat Ter Yde en Aquafun. Ook Strand van Middelkerke en Strand Oostduinkerke liggen op 5 km afstand.