Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation in Carteret. Bezoek culturele hoogtepunten Thomas Edison Center at Menlo Park en AMC Dine-In Theatres Menlo Park 12. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij The Mills at Jersey Gardens en Woodbridge Center. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Prudential Center of Red Bull Arena. Bekijk onze reisgids voor Carteret
1000 Roosevelt Ave, Carteret, NJ, 07008
In de buurt
American Dream
20 min. rijden - 33.4 km
MetLife Stadium
20 min. rijden - 33.8 km
Cape Liberty Cruise Port
20 min. rijden - 25.5 km
Joseph Medwick Park
16 min. wandelen - 1.4 km
Carteret Performing Arts and Events Center
3 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Rahway Station - 6 min. rijden
Richmond Valley Station - 15 min. rijden
Linden, NJ (LDJ) - 21 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
Burger King
8 min. wandelen
Bus Stop Diner
7 min. wandelen
Riuniti Pizzeria & Restaurant
4 min. wandelen
Jezif Fried Chicken and Pizza
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret
Hotel vlak bij The Mills at Jersey Gardens
Overweeg een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret en geniet van een droogkuis/wasserijservice, een conferentiecentrum en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Meertalig personeel, een feestzaal en gratis kranten
Een kluis bij de receptie, een automaat en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
De 121 kamers bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 27 inch met satellietzenders
Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers
Gelijkaardige accommodaties
Motel 6 Elizabeth, NJ - Newark Liberty Intl Airport
Elizabeth
Motel 6 Elizabeth, NJ - Newark Liberty Intl Airport
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Pizza Lino's Italian
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
Computerstation
Conferentiecentrum (446 vierkante meter)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Informatieborden in braille of reliëfletters
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Verlaagd kijkgat in de deur
Meer
1 gebouw
2 etages
Balzaal
Feestruimte
Gebouwd in 1971
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 27 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kan je bij deze accommodatie met een geldig militair identiteitsbewijs inchecken
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 15.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: USD 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 10 km afstand van Rahway River Park, Hyatt Hills Golf Course en Woodbridge Center. Ook Trinitas Regional Medical Center en Lake Chateau Banquets liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn PLUS+ Woodbridge - Carteret
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
5,6
Voorzieningen
6,2
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 353 van 1226 beoordelingen
10 - Uitstekend
353
Gastenscore: 8 - Goed. 226 van 1226 beoordelingen
8 - Goed
226
Gastenscore: 6 - Redelijk. 177 van 1226 beoordelingen
6 - Redelijk
177
Gastenscore: 4 - Matig. 137 van 1226 beoordelingen
4 - Matig
137
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 333 van 1226 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
333
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jean R.
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sincerely for the first time everything's was excellent the room was clean the bathroom thank you very much I will coming back and highly recommend
Jean R.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rajsean
2 mrt 2026
Favorite place
Rajsean
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Brian
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stay once per month.
It is priced right and is clean.
From time to time, I find something needing attention.
Like this stay the shower head would not stay in place.
Overall - Good place to stay!
Brian
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Shakira
4 apr 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is literally just somewhere to stay on a budget. Not the cleanest.
Shakira
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Omealeo
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s Aiite I book here a couple times none of the rooms seems to have a standing mirror so you can see your outfit good when heading out.
Omealeo
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Samuel
2 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Habitación amplia, cercanía al aeropuerto
Samuel
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Abraham E
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Its ok, not great
Abraham E
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
scott
29 dec 2025
Good location and price
scott
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cheryl
24 dec 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean room...Pleasant staff.. Easy parking.. overall nice hotel. Have stayed there a couple of times
Cheryl
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Tatiana
1 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrific smell in the hotel room, dead cockroaches and stains on the towel . Said it was a non smoking hotel and the hallways smelt like cigarettes.
Tatiana
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Carolyn
22 mrt 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed from Thursday to Sunday and housekeeping didn’t even come in take the trash out or refresh our towels. The hotel was dirty and smelled. Will not be staying there again.
Carolyn
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Elizabeth
6 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed here the night before our cruise. It smelled like straight cigarettes and was absolutely disgusting. I will NEVER stay at a Red Roof Inn again!
Elizabeth
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Carlene
14 dec 2025
Staff was lovely
Carlene
16 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Manuel
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy to reach, close to airport
Manuel
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Jaylene
23 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awful would not recommend to absolutely no one!
Jaylene
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Isaiah
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
I enjoyed my stay overall. The hotel was comfortable and cozy. Gym was out of service, and there was no pizzeria or bar on site, but the front desk handled the few room issues I had smoothly. Plenty of parking, very clean rooms, and good security with cameras and occasional police presence.
Isaiah
9 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
valencia
8 dec 2025
The ladies that work there are so nice!
valencia
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Adnaloy
13 mrt 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
No entran hacer limpieza a la habitacion de forma diaria a los 4 dias es que lo hacen ninsiquiera cambian la ropa de cama ni del baño
Adnaloy
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Brian
21 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room had used soda bottle under chair. Used bar of soap in shower. Wall thermostat not working.
Brian
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Vilma
1 jan 2026
Bueno
Vilma
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Raschieve
4 jan 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Amenities
Raschieve
15 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Aitza
15 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like that it is pet friendly and it is close to the airport and other amenities
Aitza
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Brian
11 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel had a bad smell and the lights didn’t work right. In the morning someone was smoking and caused a fire so everyone had to evacuate. We were out for 4 hours in our car before we were able to go back in and retrieve our bags. The hotel didn’t refund our money for another hotel and even charged us $50 if damages occurred. Overall my wife and I had a bad experience and thank GOD no one was injured.
Brian
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Ayodele
24 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We arrived on Friday and we didn’t get our room cleaned until Monday morning after telling the front desk numerous times. As soon as you walk in the building, it smells like smoke. Oh and this isn’t a hotel, it’s a motel. False advertising! 10/10 DO NOT RECOMMEND!!!!!!!
Ayodele
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Israel
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten