Volledig uitgerust vakantieappartement om een paar dagen vakantie te vieren in het hart van Nerja. Gelegen aan Calle el Barrio, een van de belangrijkste voetgangersstraten van het centrum, op slechts 3 minuten lopen van het beroemde Balcón de Europa en de mooiste baaien van Nerja. Jullie zijn omringd door uitgaansgelegenheden, een supermarkt, apotheek en alle voorzieningen die nodig zijn voor een prettig verblijf in het prachtige dorp Nerja. Het appartement biedt een comfortabele sfeer en is ingericht zodat jullie je tijdens het verblijf helemaal thuis voelen. Dankzij de ligging kunnen jullie gemakkelijk te voet de belangrijkste bezienswaardigheden, restaurants en lokale winkels bereiken. Ideaal voor wie Nerja wil ontdekken en genieten van de stranden en de Andalusische charme.
dit appartement ligt in Stadscentrum van Nerja, een wijk in Nerja. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Playa Burriana en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama. Daarnaast kun je ook Museo de Nerja en Jardín Museo del Bonsái bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Juan Manuel Azuaga Stadium of kies voor een avondje uit bij Solaris Nerja. Bekijk onze reisgids voor Nerja
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 73 min. rijden
Restaurants
Plaza Tutti Frutti
2 min. wandelen
Marisquería La Marina
2 min. wandelen
Mena Garden
2 min. wandelen
Cielito Lindo
1 min. wandelen
Pura Cepa
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Central Apartment 'Apto Anabel Nerja'?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Central Apartment 'Apto Anabel Nerja'?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Central Apartment 'Apto Anabel Nerja' van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 327, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Central Apartment 'Apto Anabel Nerja' inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Central Apartment 'Apto Anabel Nerja' uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Central Apartment 'Apto Anabel Nerja'?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Nerja, op 5 minuten wandelen van Iglesia de El Salvador en Balcon de Europa. Playa Burriana ligt op 1,2 km.