Geheel appartement
Etagnes 2 Est - ski-in/ski-out, vue magnifique
Verblijf aan de piste
Fotogalerie voor Etagnes 2 Est - ski-in/ski-out, vue magnifique





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8122 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Alpine Classic Hotel
Alpine Classic Hotel
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 253 beoordelingen
De prijs is € 186
inclusief belastingen en toeslagen
15 mrt - 16 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
486507
Over deze buurt

Haute-Nendaz
In de buurt
Skilift Haute Nendaz2 min. wandelen - 0.2 km
Wintersportplaats Verbier29 min. rijden - 15.8 km- Tracouet-kabelbaan2 min. wandelen - 0.2 km
- Les Fontaines8 min. rijden - 2.1 km
- Leukerbad Therme40 min. rijden - 44.7 km
Lokaal vervoer
- Station Sierre - 29 min. rijden
- Sion (SIR) - 32 min. rijden
Restaurants
- Baguette magique3 min. wandelen
- La Brioche7 min. wandelen
- Mad Retreat14 min. wandelen
- Tchin Tchin7 min. wandelen
- hedonie7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Etagnes 2 Est - ski-in/ski-out, vue magnifique
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







