Fotogalerie voor Cabaña Agrreste Bed & Breakfast





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Romantisch huisje, 1 tweepersoonsbed, keuken, uitzicht op gebergte laden

Romantisch huisje, 1 tweepersoonsbed, keuken, uitzicht op gebergte
Hoogtepunten
Terras
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Verwarming
Keuken
Misschien vind je dit ook leuk

Hotel Normandia Gold
Engativa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Ontbijt beschikbaar
7.4 van 10, Goed, 19 beoordelingen
De prijs is € 56
26 okt - 27 okt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Cabaña Agrreste Bed & Breakfast bevindt zich in La Aduanilla, een wijk in Nemocón, en ligt in de bergen. Geniet van de prachtige natuur bij Embalse del Neusa en Tominémeer. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Finkana Theme Park en Sabana Eco Park.

Finca Santa Teresa, Vereda Perico, Nemocón, Cundinamarca
In de buurt
- Mina de Sal de Nemocón - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Zoutkathedraal van Zipaquirá - 22 min. rijden - 20.6 km
- Rocas de suesca - 22 min. rijden - 15.6 km
- Parque Jaime Duque - 27 min. rijden - 27.4 km
- Centro Chía - 42 min. rijden - 40.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Parrilla Santandereana - 10 min. rijden
- Restaurante El Colonial - 6 min. wandelen
- El Cerro Paisa - 14 min. rijden
- La Chocita - 11 min. rijden
- Sesquile restaurante sol y luna - 19 min. rijden
Over deze accommodatie
Cabaña Agrreste Bed & Breakfast
Gelijkaardige accommodaties

Cozy 2-bedroom cabin in quaint Sutatausa with WiFi
Cozy 2-bedroom cabin in quaint Sutatausa with WiFi
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de bergen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer COP 180000 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cabana Agrreste & Nemocon
Cabaña Agrreste Bed & Breakfast Nemocón
Cabaña Agrreste Bed & Breakfast Bed & breakfast
Cabaña Agrreste Bed & Breakfast Bed & breakfast Nemocón