De Alte Herberge (Oude Herberg) is een 600 jaar oude, traditionele Sorbische herberg met accommodatie voor 10 personen. De herberg draagt het Krabat-keurmerk vanwege het consequent gebruik van traditionele, regionale, biologische en rechtstreeks van de markt afkomstige producten, en vanwege het behoud van typische moestuinen en boomgaarden met oude appelrassen. U kunt er ter plekke appelsap en jam proeven en kopen.
De herberg beschikt over een gezellige kleikachel, een goed uitgeruste keuken en meerdere badkamers. Boven bevinden zich vier aparte slaapkamers. Dankzij de dikke buitenmuren heeft het huis het hele jaar door een aangenaam binnenklimaat. Onlangs is er een nieuwe sauna bijgebouwd. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt in Nebelschütz. Körse-Therme en Brouwerij Radeberger zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Doolhof Kleinwelka en Hoyerswerda Zoo bezoeken. Bekijk onze reisgids voor Nebelschütz
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis ligt in Nebelschütz, op 25 km afstand van Barockschloss Rammenau, Doolhof Kleinwelka en Lausitzer Seenland. Ook Hoyerswerda Zoo en Talsperre Bautzen liggen op 32 km afstand.