Populaire hotels vlak bij Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum Luigi Pigorini
Cardo Roma, Autograph Hotel
Cardo Roma, Autograph Hotel
Cardo Roma, Autograph Hotel
Cardo Roma, Autograph Hotel
Cardo Roma, Autograph Hotel
Cardo Roma, Autograph Hotel
4.0-sterrenaccommodatie
Ostiense
9.0 van 10, Fantastisch, (57)
9,0/10
Fantastisch
(57)
'It is a beautiful place. But when it comes to service it is moderate and on occasion a bit clumsy. That is not in proportion with the price. Besides that, in many hotels with lower price settings coffee from a machine in lobby or lounge are included. Here it was not the case, that doesn’t feel very welcoming. '
'Hotel is perfect in orde. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel, zeer mooie kamers en restaurant en veel extra service. Locatie is prima, net buiten het centrum (met de auto in 15 minuten in hartje stad). Een echte aanrader is de bar/het restaurant.'
'Goed hotel, uitgebreid en heerlijk ontbijtbuffet. Vriendelijk en service-gericht personeel en mooie, schone kamers. Onze douchecabine lekte alleen een beetje waardoor de vloer, na het douchen nat was. Dit hebben wij opgelost door van tevoren handdoeken op de grond te leggen en heeft verder niets tekort gedaan aan het comfort. '
'Prima Hotel ,
Heerlijk eten ,vriendelijk personeel
Wel kleine hotelkamer, maar dat is overkomelijk
Dicht bij congrescentrum
great hotel, Delicious food, friendly staff Small hotel room, but that's manageable Close to convention center'
'Het lawaai in de ontbijtzaal door de Barristo bij het uitkloppen van de koffiehouders, geeft enorm veel lawaai.
Zwembad geopend vanaf 10 uur s'morgens!! belachelijk als je vroeg een duik wilt nemen. Rest is OK.'
'Very accommodating check in, friendly staff, good service and facilities in general. Internet was very slow and tv signal not very stable. Other than that, very good place for the price'
'We zijn in mei 4 dagen in dit hotel geweest. Alhoewel het minder chic oogde dan op de foto's leek, was het toch een prima hotel. 10 minuten lopen van de metro San Paola. Met de metro binnen 10 minuten in het centrum van Rome. Zwembad heeft fijne temperatuur (niet te warm en niet te koud). Niet gedurende heel de dag te gebruiken maar op regelmatige tijden gedurende de dag. Fitnesscentrum is uitgebreid en prima. Ontbijt was goed.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
De beste hotelbeoordelingen voor Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum Luigi Pigorini
Hotel Ripa Roma
10/10 Voortreffelijk
"Wij hebben een heel prettig verblijf gehad. De kamer was schoon en comfortabel, het personeel vriendelijk en behulpzaam. Ook het ontbijt was goed verzorgd. De ligging van het hotel was ideaal, dicht bij bezienswaardigheden en openbaar vervoer. Zeker een aanrader"
"Mooi hotel, met voldoende faciliteiten. Vriendelijk personeel. Ontbijt viel wel iets tegen. Warme gerechten waren niet warm en weinig keus van brood."
"Prima hotel. Geen badjassen of -slippers.
We zouden een fles wijn krijgen, maar die was er niet.
Ontbijt leuk, maar geen lekkere Italiaanse broodjes of ander lekker brood.
Geen idee wat hier speciaal aan was, maar het was een prima hotel met een perfecte ligging."
"Super goed ontbijt hele fijne en vriendelijke ober en serveerster die daar werken bij ontbijt.
( Theo en Dana )
Wat wij minder vonden is de prijzen voor de spa het is mega duur en maar voor een uurtje anderhalf te huur dus voor een gezin met kinderen niet te betalen. "
Vind meer informatie over de evenementen die tijdens je verblijf in Rome in Conferentiecentrum La Nuvola in Rome plaatsvinden. Vier in dit stadse gebied vakantie om de lokale kunst en de kerken te ontdekken.
Grijp je kans om tijdens je vakantie in Rome een van de leuke evenementen in The Club - Piscina delle Rose te ontdekken. Ontdek de lokale kunst en de fascinerende musea in dit stadse gebied.
Hoe ziet de regio rond Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" eruit?
Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" ligt in het historische deel van Rome, bekend om zijn prachtige kathedraal en opmerkelijke monumenten. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 46 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid in de omgeving van Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini"?
Gelegen naast Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" is Hilton Rome Eur La Lama volgens de beoordelingen van onze reizigers een perfecte optie voor je verblijf, en dit hotel biedt een restaurant en een fitnesscentrum. Andere goede keuzes vlakbij zijn Cardo Roma, Autograph Hotel en Hotel Pulitzer Roma.
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini"?
Expedia heeft 46 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini".
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" wil annuleren?
Ja. De meeste hotelreserveringen zijn restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, is het eventueel nog mogelijk om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de beste deals in de buurt van Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini"?
Bestudeer de collecties van Musei Capitolini, Trajan's Market of Basilica di Santa Croce in Gerusalemme. Verken trekpleisters als Colosseum, Pantheon en Piazza Navona. Ontdek lokaal talent bij Teatro Brancaccio, Paul VI Audiëntiezaal en Auditorium Conciliazione.
Hoe kan ik Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" bereiken?
Dankzij de vele aanwezige transportmogelijkheden, is sightseeën in de buurt van Nationaal Prehistorisch en Etnografisch Museum "Luigi Pigorini" bijzonder eenvoudig. Nabijgelegen metrostations zijn onder meer Station EUR Palasport, Station EUR Fermi en Station EUR Magliana. Als je de trein neemt naar de omgeving van EUR, dan is Station Rome EUR Magliana het meest nabijgelegen station.