10/10 – Voortreffelijk
Fernando



























Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 17 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Paraíso Natal van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 42, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel in Areia Preta ligt aan het strand, aan het vlonderpad en vlak bij Praia de Areia Preta, Praia dos Artistas en Praia do Meio. Ook Dunes Park en Handicrafts kunstmarkt/Meio Beach liggen op 10 minuten wandelen. Station Natal ligt op 26 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





