Basecamp Narvik ligt vlak bij een treinstation en in de bergen in Narvik. Oorlogsmuseum Narvik en Ofoten Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Waterstraal en Oorlogsmonument Narvik 1940 Bjerkvik. Ook Gondel en Narvikfjellet zijn zeker een bezoekje waard.Aan variatie geen gebrek in deze buurt: kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa als je je zen wilt voelen en voor het afleggen van wandel- en fietsroutes of mountainbiken als je een frisse neus wilt halen. Bekijk onze reisgids voor Narvik
Geniet bij Basecamp Narvik van rechtstreekse toegang tot de skipiste. Extra voorzieningen zijn een skiopslagruimte en een dakterras. Elk aparthotel heeft gratis wifi. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Een eetruimte, een flatscreentelevisie en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Basecamp Narvik heeft 55 kamers. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit toegang tot de piste.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (NOK 180 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: NOK 300 per nacht
Kitchenette
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks afhaalontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: NOK 185 voor volwassenen en NOK 185 voor kinderen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv
Streamingdiensten
Buiten
Dakterras
Tuinmeubels
Werkplekken
2 vergaderruimtes
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
In de bergen
Dingen om te doen
Langlaufen
Ski-opslag
Skiën
Skilessen
Skiverhuur
Snowboarden
Toegang tot skipiste
Mountainbiken in de buurt
Sneeuwschoenwandelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
55 units
Feestruimte
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan NOK 300.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer NOK 185 voor volwassenen en NOK 185 voor kinderen
Betaald parkeren: NOK 180 per dag
Toeslag voor babybed: NOK 300.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Basecamp Narvik Narvik
Basecamp Narvik Aparthotel
Basecamp Narvik Aparthotel Narvik
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Basecamp Narvik?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Basecamp Narvik?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Basecamp Narvik van één nacht voor twee volwassenen op 23 apr. 2026 min. € 146, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost NOK 180 per dag.
Hoe laat kan ik bij Basecamp Narvik inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Basecamp Narvik uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Basecamp Narvik?
Dit aparthotel in Narvik biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Narvikfjellet en Waterstraal. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt sneeuwschoenwandelen. Ook Gondel en Fagernesfjellet liggen op 3 km afstand. Station Narvik ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Basecamp Narvik
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 70 van 110 beoordelingen
10 - Uitstekend
70
Gastenscore: 8 - Goed. 35 van 110 beoordelingen
8 - Goed
35
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 110 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 110 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 110 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Koenraad
1 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Het uitzicht over de Ofotenfjord is adembenemend!
Skilift op wandelafstand.
Rustige ligging aan de rand van een bos.
Koenraad
5 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Sien
Reisde met partner
18 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice new building. Receptionist was friendly. Apartment is clean. Kitchen: large dishwasher and fridge with freezer compartiment, there is dish soap but no decent towel and sponge/dish cleaner.
Bathroom: towels and hand soap but no shower gel and shampoo, radiator is not user friendly: we couldn't make it work.
The bed is comfortable, but the pillows felt a bit cheap. Also the finishing of the building could be done better (cables etc). Overall it sure is okay, some tips to make it better.
Sien
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
JIN
Reisde met partner
24 mrt 2026
Positief: Netheid
Great location, nice staff, great value and facilities. Amazing view!
JIN
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Marie
Reisde met partner
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enkel innsjekk med digital nøkkel. Rent og nytt rom med velutstyrt kjøkken og nydelig utsikt.
Ski in/ski out var litt tungvint, da det ikke var tilrettelagt en ordentlig løype helt fra hotellet. Det fungerte likevel fint for oss som er erfarne alpinister.
Det var imidlertid skuffende at verken hotellet, Expedia eller nettsiden til Narvikfjellet informerte tydelig om vedlikeholdsarbeid i bakken og stengte heiser før oppholdet var betalt og booket. Dette burde kommet klart frem på forhånd, slik at man kan ta et informert valg.
Marie
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Phetcharat, long beach
Reisde met familie
24 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Stunning view. … 👍
Phetcharat
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Catherine
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful views. Great apartment. Friendly staff. Would be good to have a restaurant.
Catherine
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
shanshan
11 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
excellent view
shanshan
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Joe
25 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very clean and comfortable. Staff were very helpful and courteous. We liked the location, but important to know you are away from town and there is no restaurant on site. Also, the small kitchen in our apartment was nice, but would be great if they added a toaster oven or microwave to heat up food items that can’t be cooked on a stovetop.
Joe
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Xiaochun
8 jan 2026
Xiaochun
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Marissa
Reisde met partner
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern rooms, great location for ski in ski out but very limited food options
Marissa
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Damien
Reisde met familie
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent facilities. Nice clean room with well appointed kitchenette. Ski in/out location is great. Nice cafe/bar, but could use more food options particularly for breakfast.
Damien
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Louise
1 jan 2026
Louise
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
weilong
Reisde met partner
2 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view was fantastic
weilong
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Bernt
Zakenreiziger
15 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Fantastisk utsikt, komfortabelt, lite lys til arbeid
Bernt
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Josephine
Reisde met partner
28 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our night at Narvik Basecamp
The room was amazing with everything we needed for a comfortable stay
Check-in was so easy with Basecamp reaching out to us 48 hours earlier with all of our check-in information so that we could self serve if we chose to
The staff were incredibly helpful and kind
Josephine
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met partner
5 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Neues Haus, eher im Stil einer Jugendherberge, moderne schlichte Zimmer, keine Abstellmöglichkeit für Koffer,
Freundliches Personal, Balkon mit super Ausblick.
Das extra buchbare Frühstück war unterirdisch, aus der Tüte, zwei scheibchen Brot.
Thomas
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Mauricio
Reisde met een groep
20 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My stay here was great, and the view over the town of Narvik and the mountains can't be beat in this area. The balcony of my room ended up being a perfect spot to take pictures of the northern lights during my stay. I came during the shoulder season so it wasn't super crowded. While I didn't personally take advantage of it, the kitchen was a great amenity that would be useful for those wanting to cook a small meal.
I'd recommend Narvik Basecamp to anyone visiting the area, it's a very new facility with a perfect location.
Mauricio
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
deidre
2 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Tourists from OS can't always communicate by phone/text need to email. We didn't get room details
deidre
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Heléne
2 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fantastic view
New apartments with fantastic view. Dishwasher was a real +. Fresh
Heléne
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Torstein
Reisde met een groep
24 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Torstein
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
CATHRIN
Reisde met een groep
24 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Veldig bra leilighetshotell
Kjempefint leilighetshotell med praktisk tekjøkken, sykt god seng og en fantastisk utsikt.
Litt langt oppi bakken, anbefales med bil.
CATHRIN
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Christian
21 aug 2025
Christian
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Brian
19 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Brian
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Kimberly
Reisde met partner
14 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Newer property with kitchenette, clean, comfortable, and AMAZING view of fjord and city.