Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Santamonica appartaments2
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet. Dit appartement beschikt over een microgolfoven, een kookplaat en een televisie. Je vindt er tevens een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Eten en drinken
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
Cozy attic room located within walking distance from the center equipped with all inconveniences
Cozy attic room located within walking distance from the center equipped with all inconveniences
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT063049C22YLVRDPC
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Materdei, een wijk in Napels. Spaccanapoli en Castel dell'Ovo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Napels en Haven van Molo Beverello. Botanische tuin van Napels en Edenlandia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 20 min. rijden
Restaurants
Starita
9 min. wandelen
Da Concettina ai Tre Santi
9 min. wandelen
Poppella
10 min. wandelen
Caffe 33
10 min. wandelen
Isabella De Cham
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Santamonica appartaments2?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Santamonica appartaments2 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Santamonica appartaments2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Santamonica appartaments2?
Dit appartement ligt in Materdei, op 15 minuten wandelen van Catacomben van San Gennaro en Museo Archeologico Nazionale di Napoli. Ook Via Toledo en Haven van Napels liggen op 3 km afstand. Station Materdei ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Piazza Cavour is het 14 minuten wandelen.