Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Holiday Home Number 8
Dit vakantiehuis is rookvrij. Geniet er van internet. Dit vakantiehuis heeft een smart-tv. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een waterkoker, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van badjassen en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Historisch centrum, een wijk in Napels. Spaccanapoli en Archeologisch museum Napoli Sotterranea zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Toledo en Galleria Umberto. Botanische tuin van Napels en Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 24 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Hermanos
8 min. wandelen
Pizzeria Capasso
10 min. wandelen
Caffetteria Rescigno
8 min. wandelen
Re Ngiuluz
10 min. wandelen
Birrzeria Re Carlo
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home Number 8?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home Number 8 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home Number 8 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home Number 8?
Dit vakantiehuis ligt in Historisch centrum, op 15 minuten wandelen van Botanische tuin van Napels en Museo Archeologico Nazionale di Napoli. Ook Spaccanapoli en Archeologisch museum Napoli Sotterranea liggen op 2 km afstand. Station Piazza Cavour ligt op 10 minuten wandelen en naar Tramhalte Principe Umberto is het 14 minuten wandelen.