Hotel Happy Days ligt in Giugliano in Campania. Spaccanapoli en Castel dell'Ovo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Molo Beverello en Haven van Napels. Reis je met kinderen? Overweeg dan Magic World en Le foglie d'Argento Zwembaden. Bekijk onze reisgids voor Giugliano in Campania
Via Madonna del Pantano, 121, Giugliano in Campania, NA, 80014
In de buurt
Spiaggia di Varcaturo
6 min. rijden - 2.9 km
Sito Archeologico di Cuma
7 min. rijden - 3.7 km
Magic World
6 min. rijden - 3.4 km
Kartodrumo
7 min. rijden - 3.3 km
Grot van de Sibyl
9 min. rijden - 4.8 km
Lokaal vervoer
Station Licola - 2 min. rijden
Station Quarto-Marano - 11 min. rijden
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 26 min. rijden
Restaurants
Première Cafè
6 min. rijden
Vico Sarchiapone
6 min. rijden
La Vera Pizza
5 min. rijden
New Sea Legend
6 min. rijden
Hotel La Fayette
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Happy Days
Accommodatie met een gezinsvriendelijk beleid
Een terras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Happy Days. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een speeltuin en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte, gratis kranten en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Happy Days bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders en een dvd-speler
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Dvd-speler
Kinderopvang op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 gebouwen
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1995
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Betaalfilms
Dvd-speler
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 5 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Happy Days?
Ja, bij Hotel Happy Days zijn huisdieren met een maximumgewicht van 5 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Happy Days?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Happy Days van één nacht voor twee volwassenen op 16 jul. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Hotel Happy Days inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Happy Days uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Happy Days een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per kamer.
Waar staat Hotel Happy Days?
Deze gezinsvriendelijke accommodatie in Giugliano in Campania ligt op 5 km afstand van Spiaggia di Varcaturo, Magic World en Sito Archeologico di Cuma. Golfo di Gaeta ligt op 3,7 km. Station Licola ligt op 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Happy Days
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 72 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 72 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 18 van 72 beoordelingen
6 - Redelijk
18
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 72 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 72 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Claudio
11 mei 2026
Negatief: Netheid
Parking was easy and free
Claudio
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hussam
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles super
Hussam
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luiz Antonio
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good service
Luiz Antonio
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adriana
14 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and very nice decoration in reception area.
Plenty of car park space.
7 min by car to the beach ⛱️
Adriana
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emilie
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mis à part quelques détails technique dans la chambre à revoir, ainsi que la qualité de la literie, nous avons passé 2 nuits très agréables.
L'hotellier est très sympatique, nous avons été excellement accueillis ce qui nous a beaucoup plu.
Emilie
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jing
19 aug 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
前台不会讲英语!半夜走廊很吵
Jing
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
J.M
17 aug 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Niet nog eens.
Vooraf gezien de budgetprijs er op ingesteld dat we niet te veel moeten verwachten van het verblijf. Personeel is wel vriendelijk alleen echt contact was niet mogelijk tenzij je goed Italiaans spreekt. Koffie is daar niet te drinken. Het ontbijt was een croissant en beschuit. Meer niet . Het gebruikt van het zwembad was alleen mogelijk als je de hoofdprijs wilde betalen. Voor 1 dag of half uur, kostte altijdb10€ pp. Gelukkig vonden we een lokaal zwembad les Palmas. Daar hadden we voor Elfde geld meer service, betaalbaar eten en heerlijke sfeer. Een auto is een must tijdens verblijf. Ligging hotel niet optimaal.we hadden mooi balkon, het ontbrak alleen aan stoelen. Op kamer met zijn 3en was te doen. Helaas geen waterkoker oud. Wel 1 koelkast, tv en airco die werkte. Douche achterstallig onderhoud en lekte water. omgeving rond Napels niet zo spannend. Een maffiabende langs de wegen door tonnen afval dat is verspreid in dit gebied. Ik zou daar als Italiaan me over schamen..tja, we proberen budget te reizen dan kun je zo iets verwachten. Een volgende keer andere omgeving, iets duurder verblijf met meer service en vrij gebruik zwembad dan hoef je minder vaak de hort op.
Helaas ook nog eens gedoe met annulering vlucht. Volgende keer maar weer met eigen vervoer en kampeermiddel.
J.M
11 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good stay for the price you stay. Every nearby city is easily accessible.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
7 sep 2016
Positief: Personeel en service
prijs kwaliteit was redelijk
Vreemd was dat bij inchecken gezegd werd dat er 5 euro per persoon per dag betaald moest worden voor het zwembad. We zeiden dat we het er niet mee eens waren. Toen werd het 5 euro per 2 personen. Pas toen ik zei dat ik contact met Expedia ging opnemen hoefde we niets meer te betalen.
Het hotel ligt ver van het station. Lopen is wat afstand betreft wel te doen (2km) maar de weg in heel druk en ze rijden er heel hard. Onbegonnen werk. Netjes was dat de receptionist ervoor zorgde dat we iedere keer gebracht en gehaald werden. Een telefoontje was genoeg.
Personeel is zeer vriendelijk. Alleen bij het ontbijt is er een grumpy-one. Ze spreken niet tot gebrekkig engels.
Het ontbijt was een beetje triest. Alleen een croissant met nutella of jam en verder voorverpakte toast. Als je een tweede croissant pakte werd dit niet altijd gewaardeerd en als je dus wat later kwam had je kans dat er niets meer was.
Het avondeten bestaat uit 2 borden die je voorgeschoteld krijgt. Geen keuze dus. Smaak was redelijk alleen weinig groenten.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mayra
1 mei 2025
Positief: Voorzieningen
Not bad
Mayra
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Alessandro
5 okt 2021
Positief: Personeel en service
Ottimo parcheggio, personale cordialissimo
Camera da letto pessima, materasso a molle rotto e wc sporco,telo doccia inesistente ,set asciugamani per una persona
Camera orrenda
Alessandro
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emanuele
13 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Una struttura affidabile , gestita da persone del posto simpatiche e cordiali ,
Riguardo al personale addetto alle pulizie sono persone affidabili, serie e simpatici .
Almeno questa è la mia impressione due soli due giorni di soggiorno .
Noi ritorneremo l anno prossimo , ma sicuramente per più giorni .
Emanuele
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sergio
7 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property itself is what you see, is what you get...what sets this place apart is the great staff. They go above and beyond for their clients and even though I don't speak Italian they communicated and helped me out a lot. I pretty much got ripped off by the tax
Sergio
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christopher
28 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room change
I did not get the room I ordered, but in all it was good experience. My friend did not make it or it would've been a problem.
Christopher
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
26 aug 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'hôtel happy Days est trop loin de la gare de Licola et il n'y a de moyens de transport pour y accéder. De plus, le chemin est une autoroute et il n'y a pas de passages piétons. Le chemin est trop dangereux pour une femme seule. Beaucoup d'hommes m'ont fait peur avec leurs gestes obscènes. A la gare, il y a des sans papiers qui arnaquent les touristes : 15 euros pour qu'il me dépose à mon hôtel et les chauffeurs ne mettent pas le compteur et négocie à 5 à 10 euros. Je ne conseille pas cet hôtel pour ceux qui n'ont pas leur permis de conduire.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war immer bereit zu helfen und sehr nett egal was man wollte.Die Aussenanlage war sehr schön.Leider durften wir den Pool nicht benutzen.Das Essen war gut nur das Frühstück nicht.Aber die Freundlichkeit des Personal hat es wieder gut gemacht.Es ist sehr zu empfehlen,aber nur mit Auto
Sonst ist man
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property address seemed to be wrong so was a little hard to find. But once we got there we really enjoyed it. The staff were incredibly accommodating and helped out with transport struggles which was awesome. Only spent one night here but would have liked to stay longer.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale disponibile bellà struttura camera spaziosa.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
9 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personalen och inredningen var fantastisk. Hotellet var byggt 1929 och hade väldigt klassisk stil.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martin
21 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ok
Das Hotel Happy Day liegt ca. 20 Km nördlich von Neapel, ziemlich ländlich
das Problem was mit der Lage zusammenhängt, ist der Zustand der Straßen, grad im dunkeln
Die Zimmer sind schön groß, mit Balkon
nebenan ist ein schönes Restaurant
Rezeption klasse
Martin
2 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
paolo
26 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Dalle recensioni lette prima di soggiornare pareva un incubo! Invece a mio parere al rapporto qualità prezzo più che buono. La posizione della struttura forse per chi come me non aveva un mezzo e' l'unica vera pecca essendo lontano da tutto! Per il resto tutto OK.
paolo
8 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michele
15 aug 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Vacanza bellissima
Possono migliorare un po' la pulizia. Colazione e cena con rispettivi orari Non variabili.alle 8 e non prima.e la cena alle 20 e non dopo.Tutto il resto mangiare,personale e struttura veramente ottimo. Ci ritorneremo sicuramente.
Michele
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Antonio
27 jun 2018
Normale
Cercavo una struttura in quella zona solo per dormire.
Colazione scarna e non mi ha impressionato la struttura in generale.
Personale cortese.
Antonio
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
emiddio
15 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hotel dotato di ogni confort
soggiorno breve ma quanto è bastato per pensare di ritornarci al più presto
emiddio
1 nacht verbleven in mei 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 jan 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Bellissima struttura
Struttura molto carina in un oasi di tranquillità ma stanza gelida