HOTEL FEDERICO II bevindt zich in Zona Ospedaliera, een wijk in Napels, en ligt vlak bij een metrostation. Haven van Molo Beverello en Haven van Napels zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Via Toledo en Spaccanapoli. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Arturo Collana. Bekijk onze reisgids voor Napels
Via Gaetano Quagliariello 35/f, Naples, NA, 80026
In de buurt
Ospedale Monaldi
5 min. wandelen - 0.5 km
Policlinico Universitario Federico II
7 min. wandelen - 0.6 km
Ospedale Antonio Cardarelli
12 min. wandelen - 1.0 km
Neapolis Sporting Club
2 min. rijden - 1.9 km
Ospedale Santobono
4 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
Station Napoli Montesanto - 8 min. rijden
Station Policlinico - 9 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 20 min. rijden
Restaurants
I Tre Fratelli
2 min. rijden
Ristorante Pizzeria Rocco e I Suoi Fratelli
13 min. wandelen
Napoli Napoli
16 min. wandelen
Coccode
5 min. wandelen
Pasticceria Bellavia
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL FEDERICO II
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Ospedale Monaldi
HOTEL FEDERICO II bevindt zich dicht bij Policlinico Universitario Federico II en Ospedale Antonio Cardarelli en biedt dagelijks een gratis receptie, een terras en een koffiebar/café. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, ABETE, serveert lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Naast een tuin en een kapsalon, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), lokale shuttleservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Hulp bij uitstappen/tickets, een feestzaal en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HOTEL FEDERICO II bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderopvang en gratis kinderbedden
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
ABETE
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Kinderopvang op de kamer
Minikoelkast
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Valetparkeren voor voertuigen met een rolstoel
Meer
1 etage
1 gebouw
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2004
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 40.00
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 25.00 per huisdier (variërend op basis van de verblijfsduur), naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van EUR 20.00 en een borgsom van EUR 10.00 per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Borgsom voor huisdieren: EUR 10.00 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 25.00 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur), plus EUR 20.00 eenmalige schoonmaakkosten
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 40.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer, raambeveiliging en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT063049C2VTPYHLLL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie staat geen alcoholische dranken toe.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Green Park Hotel Naples
Green Park Naples
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL FEDERICO II?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 10.00 per dag en een toeslag van EUR 25.00 per huisdier, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van EUR 20.00 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL FEDERICO II inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL FEDERICO II uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 40.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat HOTEL FEDERICO II?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Napels bevindt zich in Zona Ospedaliera, op 15 minuten wandelen van Ospedale Monaldi en Policlinico Universitario Federico II. Ook Ospedale Antonio Cardarelli en Stadion Arturo Collana liggen op 3 km afstand. Station Policlinico ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Rione Alto is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL FEDERICO II
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
7,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 156 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 62 van 156 beoordelingen
8 - Goed
62
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 156 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 156 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 156 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
23 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Eenvoudig maar goed werkend en schoon. Heel prettig personeel. Er zijn overdekte zitjes in de tuin om buiten nog wat na te genieten.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
18 sep 2014
Prijs- kwaliteit verhouding
Voor de prijs die je moet betalen voldoet dit hotel aan de eisen. Persoonlijk vind ik 3 sterren wat te hoog ingeschaald. Het hotel is verouderd. Het hotel is niet makkelijk bereikbaar. Als je de afslag mist moet je een heel stuk omrijden - in hrt zeer drukke nspels - om weer op dezelfde weg te komen.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Rene, Rotterdam
1 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Goed hotel voor niet de veeleisende reiziger
++ Prima hotel.
Ontbijt was prima,
Personeel erg vriendelijk.
Bedden goed hard!
Gratis Wifi in lobby!
Metro op 10 min lopen.
Prijs kwaliteitverhouding prima
- In beginsel wel even schrikken van de omgeving.
Veel vuilnis op straat. Erg afgelegen en de naam is mogelijk
wat misleidend, er is namelijk geen park in de buurt te bekennen.
- Het is ook wat gehorig. Wij hadden een italiaans huilkind naast ons,
dan heb je echt oordoppen nodig.
Rene
8/10 – Goed
Rudy
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel correct mais avoir moyen de locomotion
Hotel convenable propre et personnel accueillant même si parle pas trop français juste point négatif l emplacement pour des gens comme nous qui prenons les transports assez loin du centre 14 arrêts métro et encore 10mn de marche pour arrivé a l hotel à la sortie du métro
Rudy
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
antonio
6 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Esperienza positiva bel posto parcheggio gratuito
antonio
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Jan
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Unterkunft OK, zu Fuss etwas umständlich zu Erreichen.
Metro L1, 14 Stationen bis Polyclinico, dann 15 min zu Fuss
Hat ein Quartierrestaurant "Fermata Obrigata" 10 min entfernt Richtung Spital
Jan
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Alexander, Tivoli
Reisde met familie
1 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura, pulita, accogliente e vicino i principali servizi
Alexander
4 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
NICO
Reisde met familie
4 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel discreto comodo pulito, personale efficrnte grntile.ottima permanenza
NICO
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Miguel-Elias
Reisde met familie
5 sep 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
El precio de la habitación es cara el tamaño pequeño de la habitación para 2 adultos y 2 niños, además teniendo en cuenta la zona donde está. Está muy alejado del centro y aunque el metro está relativamente cerca 10 minutos andando, es una zona muy solitaria, degradada y sucia.
El desayuno escaso en opciones, croissants dulces, pero no mucha opción y nada salado. Algunas fotos del alojamiento no corresponden con la calidad del mismo.
Es una buena opción para poder dejar el coche y coger el metro para ir al centro, pero por la noche no es agradable volver por lo solitario y degradado que está. Quizás la no sea insegura pero no caminas tranquilo al no ver a nadie por la calle.
Miguel-Elias
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Maria Cristina, Madrid
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal del hotel siempre muy amable. El hotel está retirado del centro aunque tiene a 8-9 minutos el metro que te lleva al Centro de Nápoles. El hotel no ofrece restauración salvo desayuno, os alrededores no ofrecen muchas opciones (por ser verano había varios locales cerrados).
Maria Cristina
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
lina
Reisde met een groep, Reisde met familie
14 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is quite with friendly staff
lina
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Cristiano
Reisde met familie
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale disponibile
Cristiano
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Massimo
Reisde met familie
9 jun 2024
Positief: Personeel en service
Struttura accogliente… personale molto preparato e disponibile
Massimo
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
gianni
5 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
gianni
2 nachten verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
15 apr 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Rut
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Elena
14 apr 2024
Elena
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Ilaria
17 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale gentile e accogliente.
Buona colazione
Camere carine e comode,con un bel patio esterno
Ilaria
1 nacht verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Alessio
Reisde met familie
17 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parcheggio comodo camere comode e calda personale gentilissimo l ambiente fuori l' albergo non era eccezzionle..
Alessio
1 nacht verbleven in december 2023
4/10 – Matig
paolo
Zakenreiziger
22 sep 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel veramente scarso
Situazione al limite del terribile. Hotel vecchio, muri rattoppati, moquette del corridoio sporchissima, zanzare a manetta in stanza...se potete state lontani da questo posto
paolo
1 nacht verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Amel
Reisde met een groep
16 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Really polite staff with AC, but very noisy, not very comfortable