Gehele woning
T01 A private lodge in a quiet area Access to Kouri Island and the Churaumi Aquarium / Nago Okinawa
Dit vakantiehuis in Nago is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor T01 A private lodge in a quiet area Access to Kouri Island and the Churaumi Aquarium / Nago Okinawa





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 321 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 96
18 feb - 19 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

churaumi terrace
churaumi terrace
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
8.4 van 10, Zeer goed, 27 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
842493
Over deze buurt

Nago, Okinawa
In de buurt
Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park1 min. wandelen - 0.0 km
Nago Pineapple Park17 min. rijden - 10.9 km
Aquarium van Okinawa Churaumi44 min. rijden - 23.1 km- Stadhuis van Nago15 min. rijden - 9.6 km
- Strand van Kise30 min. rijden - 19.9 km
Lokaal vervoer
- Naha (OKA) - 89 min. rijden
Restaurants
- 我那 覇そば16 min. wandelen
- 我部祖河食堂7 min. rijden
- ステーキ&シーフード589 min. rijden
- くるまえびキッチンTamaya9 min. rijden
- モスバーガー9 min. rijden








