Cavo Mykonos Apartments ligt in Mykonos. Oude Haven van Mykonos en Nieuwe Haven van Mykonos zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Super Paradise Beach en Platis Gialos-strand. Bekijk onze reisgids voor Mykonos
Mykonos (JMK-Mykonos Island National) - 4 min. rijden
Restaurants
Scorpios Mykonos
6 min. rijden
Velanos
4 min. rijden
Blue Myth
7 min. rijden
Alesta View Restaurant
7 min. rijden
Tropicana Club
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Cavo Mykonos Apartments
Dit rookvrije appartement beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft gratis wifi en een flatscreentelevisie. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een koffie/theemaker en een waterkoker zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Cavo Mykonos Apartments heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Mykonos is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 05.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cavo Mykonos
Aparthotel Cavo Mykonos Apartments
Cavo Mykonos Apartments Mykonos
Aparthotel Cavo Mykonos Apartments Mykonos
Mykonos Cavo Mykonos Apartments Aparthotel
Cavo Apartments
Cavo Mykonos Apartments Mykonos
Cavo Mykonos Apartments Apartment
Cavo Mykonos Apartments
Cavo Mykonos Apartments Apartment
Cavo Mykonos Apartments Mykonos
Cavo Mykonos Apartments Apartment Mykonos
Cavo Mykonos Apartments Apartment Mykonos
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cavo Mykonos Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cavo Mykonos Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Laat inchecken kan tussen middernacht en 05.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Cavo Mykonos Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Cavo Mykonos Apartments?
Dit appartement in Mykonos ligt op 2,9 km van Super Paradise Beach en op 3,6 km van Paradijsstrand. Ook Platis Gialos-strand en Agia Anna-strand liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cavo Mykonos Apartments
4,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,8
Netheid
3,4
Locatie
5,2
Personeel en service
4,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Brice
2 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A fuire.....
Une honte de louer un tel logement !!!
Nous avons réservé une nuit dans cette appartement avant de prendre l’avion !
C’est à la limite de l’insalubrité ! Et les abords sont une décharge !!! Après avoir contacte la personne en charge du logement elle m’a répondu que comme ventait pour une nuit....
Brice
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Carter
2 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
All good , no wifi
Carter
1 nacht verbleven in augustus 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
18 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Sandra
21 jul 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
!Nacht okay!!
In der Not okay, weil Mykonos so teuer und ausgebucht.. Kein Ofen? Laut, Sitzmöglichkeiten?. Kein Bus! Kein Geshäft,weit zum Strand..