dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en bij de zee in Mullsjö. A6 Winkelcentrum en Lager 157 Gällstad zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Nissan Rivier en Vätterstranden Väst verkennen. Ryttaren Turf Fabriek Lichte Spoorweg en Ryttaren Turf Fabriek Lichte Spoorweg zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mullsjö
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of EUR 1300 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor beddengoed: EUR 180 (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Elektriciteitstoeslag: EUR 5 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Amazing Home in Mullsjö With 2 Bedrooms Mullsjö
Amazing Home in Mullsjö With 2 Bedrooms Private vacation home
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Amazing Home in Mullsjö With 2 Bedrooms?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Amazing Home in Mullsjö With 2 Bedrooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amazing Home in Mullsjö With 2 Bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Amazing Home in Mullsjö With 2 Bedrooms?
Dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 3 km van Mullsjö Alpin en op 5,7 km van Ryfors Golfklubb. Ook Ryttaren Turf Fabriek Lichte Spoorweg en Ryttaren Turf Fabriek Lichte Spoorweg liggen op 25 km afstand.