Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi
Het vakantieappartement Donau, 40 m² met balkon in Mühlingen, is ideaal voor een ontspannen verblijf met uw dierbaren. De accommodatie bestaat uit een woon-/slaapkamer, een woonkeuken met een derde bed en een badkamer, en biedt plaats aan 3 personen. Er is snel Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) en een tv. Een kinderstoel is ook aanwezig. Geniet 's avonds van ontspanning op het privébalkon. De woning ligt in een rustige, landelijke omgeving. Afhankelijk van de windrichting is soms een lichte landbouwgeur waarneembaar.
Mühlingen ligt idyllisch tussen glooiende heuvels in de regio Hegau/Bodensee. Vanaf de heuvels boven het dorp hebben jullie prachtig uitzicht op de Alpen. De accommodatie ligt aan de rand van het dorp met uitzicht op de tuin en de Mühlbach. Jullie kunnen het creatieve atelier op de begane grond bezoeken. De Bodensee ligt op 14 km, Zwitserland op 30 km. Het dichtstbijzijnde station is 9 km verderop.
Op het ruime terrein zijn voldoende parkeerplaatsen. In de binnenplaats zijn meerdere zitjes. Wifi is gratis beschikbaar.
De omgeving is ideaal om te wandelen, joggen en fietsen. Er zijn mooie routes voor e-bikes. Zelf koken of eten in gezellige lokale restaurants kan in de buurt. Vanaf 30 juli 2026 is er tegenover het huis een nieuwe dorpswinkel met vers brood en regionale producten.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie FW1
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Mühlingen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel Honberg en Kasteel van Hohenkrähen. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij TuWass Leisure and Thermal Spa en Seepark-Golf. Erlebnispark Lochmühle en Bodensee-Therme Überlingen zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Mühlingen
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 68 min. rijden
Restaurants
Goodways Coffee
10 min. rijden
Nellenburger Talstation
9 min. rijden
Landgasthof Ritter
13 min. rijden
Shell
8 min. rijden
Gasthof Adler
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi?
Vandaag, 17 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 439, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement in Mühlingen ligt op 5 km van Naturpark Obere Donau en op 20 km afstand van Erlebnispark Lochmühle en Aachbron. Ook Donau Rivier en Campus Galli liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Apartment 'Donau, 40 sqm' with Balcony and Wi-Fi
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 3 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
21 aug 2026
Gut ausgestattete Ferienwohnung wie beschrieben.
Pros: Voll eingerichtete Wohnung, angenehme Betten, großer Balkon, sehr nette und zuvorkommende Gastgeberin. Ein kleiner Laden ist direkt gegenüber, wo es eigentlich alles gibt inklusive frischer Frühstücksbrötchen zu wirklich humanen Preisen.
Cons: Die Biogasanlage des Bauern ist etwas gewöhnungsbedürftig, leichte Geruchsbelästigung.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Charlotte L.
29 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
schöne Zeit, nette Wohnung und Vermieterin
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Maren M.
26 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Von der Kommunikation bis zum Empfang war es sehr einfach und freundlich. Frau Jäger hat uns persönlich kontaktiert.Die Unterkunft ist zwar an einer Straße gelegen, doch das Mühlenbächlein rauscht vorbei und der Storch im Nest nebenan, die Umgebung zum Spazieren sind wunderschön. Die Ausstattung ist ein wenig in die Jahre gekommen und dennoch war es gemütlich und für uns ausreichend, großzügig und hell gestaltet. Es war alles vorhanden, was wir brauchten. Ein Wäscheständer auf der Terrasse für die Handtücher/Fön war auch da. Da es im September doch schon kühl war. Ich vermisse immer Haken in Ferienwohnungen und Hotels zum Aufhängen/Lüften meiner Kleidung. Wir kommen bestimmt wieder, denn wir waren sehr zufrieden. Vielen Dank.