Global El Nido - By Global Rental Holidays 5143 biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Global El Nido - By Global Rental Holidays 5143 ligt in Motril. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel van Salobreña en Arabisch Kasteel. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Bodega Ron Montero en Los Moriscos Club de Golf. Parque Acuático AquaTropic en Acuario de Almuñécar zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Motril
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 58 min. rijden
Restaurants
Cervecería Casa Vallejo
7 min. rijden
Meson Cartuja
7 min. rijden
Cafeto
7 min. rijden
Cafe Plaza
7 min. rijden
Cafetería Artesanos de Granada
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Global El Nido - By Global Rental Holidays 5143?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Global El Nido - By Global Rental Holidays 5143 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Global El Nido - By Global Rental Holidays 5143 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Global El Nido - By Global Rental Holidays 5143?
Deze villa in Motril ligt en op 5 km afstand van Suikermuseum, Parque de los Pueblos de América en Bodega Ron Montero. Ook Punta del Rio Beach en Charca de Suarez liggen op 10 km afstand.