Mr. Kinjo in Motobu

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Mr. Kinjo in Motobu ligt in Motobu. Bezoek Aquarium van Okinawa Churaumi, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Emerald Beach en Strand van Kariyushi. Vlindertuin Ryugujo en Oceanisch Cultuurmuseum en Planetarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Motobu
Kaart
872-5 Ohama, Motobucho, Motobu, Okinawa Prefecture, 905-0212

In de buurt

  • Will be back..
    Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park
    6 min. rijden - 1.6 km
  • Gemeentelijk Museum van Motobu
    8 min. wandelen - 0.6 km
  • Haven van Toguchi
    16 min. wandelen - 1.2 km
  • Sesoko Brug
    19 min. wandelen - 1.5 km
  • Anchi-hama Strand
    7 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Naha (OKA) - 97 min. rijden

Restaurants

  • 焼肉もとぶ牧場
    5 min. wandelen
  • 大ばんぶる舞
    12 min. wandelen
  • mokulele(モクレレ)
    2 min. wandelen
  • おから入り沖縄天ぷらと沖縄そば 釆 こと
    4 min. wandelen
  • ステーキマン
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Mr. Kinjo in Motobu

Hotel vlak bij Aquarium van Okinawa Churaumi
Mr. Kinjo in Motobu heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Mr. Kinjo in Motobu?

Dit hotel in Motobu ligt op 15 minuten wandelen van Gemeentelijk Museum van Motobu en Haven van Toguchi. Ook Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park en Sesoko Brug liggen op 3 km afstand.