dit pension ligt in Oude Binnenstad van Mostar, een wijk in Mostar. Bezoek culturele hoogtepunten Oude Hamam en Museum van Herzegovina. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Medjugorje Shrine (heilige plaats) en Oude Bruggebied van de Oude Stad van Mostar. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Bijeli Brijeg-stadion of Pecar Stadion. Bekijk onze reisgids voor Mostar
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Meer
Airconditioning
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Private Room Private Bathroom Guesthouse Mostar
Private Room Private Bathroom Mostar
Private Room Private Bathroom
Private Room With Private Bathroom Mostar
Private Room With Private Bathroom Guesthouse
Private Room With Private Bathroom Guesthouse Mostar
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Private room with private bathroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Private room with private bathroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Private room with private bathroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Private room with private bathroom?
Dit pension ligt in Oude Binnenstad van Mostar, vlak bij Oude Bruggebied van de Oude Stad van Mostar, Scheve Brug en Oorlogsfoto Tentoonstelling. Ook Oude Brug Mostar en Kajtaz Huis liggen op 5 minuten wandelen.