Geheel appartement
Bright duplex in Morzine with parking, near slopes, ideal for 8 people
Dit appartement met een keuken ligt op 4 minuten stappen van Wintersportplaats Avoriaz
Fotogalerie voor Bright duplex in Morzine with parking, near slopes, ideal for 8 people





Geheel appartement
4 slaapkamers1 badkamer95 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

DAMA A303: Splendid duplex ideally located with 4 bedrooms 3 bathrooms
DAMA A303: Splendid duplex ideally located with 4 bedrooms 3 bathrooms
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1011776840617
Over deze buurt

Morzine
In de buurt
Wintersportplaats Avoriaz1 min. wandelen - 0.0 km
Wintersportplaats Les Gets2 min. wandelen - 0.2 km- Skilift van Super Morzine3 min. wandelen - 0.3 km
- Office de Tourisme Morzine5 min. wandelen - 0.4 km
- Skilift van Pléney8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
- Thonon-les-Bains (XTS-Station Thonon-les-Bains) - 32 min. rijden
- Geneva International Airport (GVA) - 91 min. rijden
Restaurants
- Restaurant la Rotonde9 min. wandelen
- La Grange9 min. wandelen
- Restaurant la Chamade6 min. wandelen
- Satellite Coffee11 min. wandelen
- Le Colibri10 min. wandelen