Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Pierre & Vacances Résidence Le Levant
Deze rookvrije residentie beschikt naast een buitenzwembad over parkeerplaatsen en een seizoensgebonden buitenzwembad. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een wasserij, een tuin en meertalig personeel.
Deze residentie heeft 42 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in deze residentie met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze residentie bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Zandstrand (rechtstreekse toegang)
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Internet
Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 9 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 40 per week
Kinderstoel
Kitchenette
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 12 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje (toeslag)
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Near the boardwalk/promenade
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Golflessen in de buurt
Parasailing in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 40.0 per week.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 9 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor kamerkluis: EUR 3.00 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 40.0 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot september
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pierre & Vacances Résidence Levant
Pierre & Vacances Résidence Levant House
Pierre & Vacances Résidence Levant House La Grande-Motte
Pierre & Vacances Résidence Levant La Grande-Motte
Pierre & Vacances Résidence Levant House La Grande-Motte
Pierre & Vacances Résidence Levant House
Pierre & Vacances Résidence Levant
Pierre Vacances Résidence Le Levant
Pierre & Vacances Résidence Levant La Grande-Motte
Residence Pierre & Vacances Résidence Le Levant La Grande-Motte
La Grande-Motte Pierre & Vacances Résidence Le Levant Residence
Pierre & Vacances Résidence Le Levant La Grande-Motte
Residence Pierre & Vacances Résidence Le Levant
Pierre & Vacances Levant House
Pierre & Vacances Le Levant
Pierre Vacances Résidence Le Levant
Pierre & Vacances Résidence Le Levant Residence
Pierre & Vacances Résidence Le Levant La Grande-Motte
Over deze buurt
deze residentie ligt in de buurt van een strand in La Grande-Motte. Centre Commercial Grand Sud en Centre Commercial Régional Odysseum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Parc Naturel Régional de Camargue en Carnon-Plage verkennen. La Grande Roue en Parc Gonflable Kangoo zijn ook een bezoek waard. Waterskiën, parasailing en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor La Grande-Motte
Station La Grande-Motte Le Grau-du-Roi - 11 min. rijden
Montpellier (MPL-Montpellier - Mediterranean) - 16 min. rijden
Restaurants
L'aventure
14 min. wandelen
Cafe Jules
11 min. wandelen
Savana Beach
8 min. wandelen
La Casa Nostra
14 min. wandelen
TOTAL ACCESS
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Pierre & Vacances Résidence Le Levant over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pierre & Vacances Résidence Le Levant?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 9 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Pierre & Vacances Résidence Le Levant inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pierre & Vacances Résidence Le Levant uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Pierre & Vacances Résidence Le Levant?
Deze residentie in La Grande-Motte biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt binnen 5 minuten wandelen van Plage du Centre Ville Point Zéro, Gulf of Lion en Thalasso Spa. Ook Plage de La Grande-Motte en La Grande Roue liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over Pierre & Vacances Résidence Le Levant
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 44 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 44 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
7,8
Netheid
8,6
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
G.J.Rietman, Le Levant in La Grande Motte
8 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
zeer prettig personeel
voor herhaling vatbaar; wij zijn zeer aangenaam getroffen
G.J.Rietman
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
6 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
5 jours à la grande motte
Un studio proche de la mer et du port. Pas nécessité d avoir une voiture ..tout se fait à pied. C est dommage que les terrasses soient sur le parking.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2020
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
24 aug 2020
Negatief: Comfort kamer
Le séjour n'a pas été au top, dans la mesure où les chambres ne sont pas climatisées, équipées d'un ventilateur bruyant.... le linge fourni est limite ... traces de saleté.
séjour non reposant
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2020
2/10 – Ontzettend slecht
fabienne
30 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Déçue, très décue !
Déçue par le logement : vaisselle trop haut perchée, pas de hotte de cuisson, pas de placard pour les vêtements (nous les avons laissés dans la valise qui encombrait. Je m'attendais à une autre qualité, on nous avait tant vanté "Pierre et Vacances". Par contre le personnel est charmant, la réceptionniste adorable. Nous avons plus de confort et de place dans le mobil-home que nous louons d'habitude.
fabienne
14 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 jun 2019
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Dommage pour le parking.
Il faut demander au personne, qui réserve de dire la grosseur de véhicules.
De façon que l'on soit pas obligé de déranger les gens.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
FRANCOIS
14 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
trés bon séjour
seul inconvénient notre studio était coté entrée et le matin de bonheur nous avions les chariots de service qui passait devant notre chambre.
FRANCOIS
3 nachten verbleven in mei 2019
2/10 – Ontzettend slecht
GAVET
14 apr 2019
Negatief: Personeel en service
Manque de beaucoup de choses
Wifi pas de réseau, personnels limite émable, tarifs trop cher pour ce types de location, parking payant et bien d’a qui et à revoir
GAVET
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Michel
30 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Monsieur / Madame.
Le séjour bien a part les imperfection de votre part. En page 3 de ma réservation CONFORT - SERVICE DE MENAGE QUOTIDIEN ce qui n'est pas le cas le Parking sans service de voiturier aucune précision de votre part que le parking et payant. Ma facture et de 508.76 CHF. = 464. Euros comment Pierre & Vacance a recus que la somme de 369 euros nous somme rester 7 jours pour le montant de 190 Euros comment cela et possible. Nous avons pris votre offres avec mon épouse pour le confort de ménage quotidien nous sommes décus de vos sercice
Mr. Auberson
Michel
14 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 mrt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Proximité de la plage
Chambre salle et clic clac très inconfortable pour dormir. Chambre vieillotte ainsi que la télé
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Patrice
16 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
a recommander
rien à redire, appartement très fonctionnel, très bien équipé, petite terrasse, super bien situé, très propre.
Personnel très gentil et à l'écoute des clients.
Patrice
7 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Robert, St Etienne, fr
Reisde met familie
2 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
L'accueil a été très professionnel, la possibilité de garer le véhicule dans la résidence est un point très positif .
Nous avons apprécié l'accès facile et la proximité de la plage ainsi que du centre ville de la Grande Motte.
Le seul point négatif est le manque de débit en ce qui concerne la connexion WIFI.
Robert
4 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Jérémy
27 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jérémy
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Sylvie
24 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sylvie
2 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
marilyn
23 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
petit appartement très bien équipé mer et plage a proximité ainsi que restaurant et commerces
le seul bémol parking payant 8 euros la nuit mais on a pu se garer a 300 m environ sur un parking extérieur
marilyn
2 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Pierre
18 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
cool
tres bon acceuil , lit confortable , a 2 pas de la plage
Pierre
2 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
ROUSTAN
18 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ROUSTAN
3 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 dec 2018
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Bon rapport qualité prix et bon emplacement
Résidence de petite taille rénovée récemment. Studio très bien conçu avec une très bonne literie.
Deux bémols concernant:
- le couloir qui dessert les logements car il fait caisse de résonance et amplifie le moindre bruit fait par les personnes qui y passent...
- le parking payant
Bien situé à deux pas de la plage et des départs de promenade
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2018
4/10 – Matig
Patrice, Boulay
15 aug 2018
Negatief: Comfort kamer
Literies inadmissibles
Les- Chambre trop petite literie déplorable stationnement payent les + plage à proximité
Patrice
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Fares, Alger
6 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ماشاء الله خدمات راقية
Fares
4 nachten verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
claudine, aix les bains
19 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
every thing ok
You can stay in a very nice place, with good and simple commodities. The staff is perfect. It's a good stay at the beginning of La Grande Motte. You can walk and practice sports near the residence, go in the town for restaurants or shops without using your car!
claudine
3 nachten verbleven in september 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
9 jul 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Une honte
Deux semaines à la grande motte nous sommes rentrer 3 jours avant.
Les photos ne correspondent pas du tout à la réalité.
Impossible de dormir literie de très très mauvaise qualité canapé cassé
L'appartement sent les égouts
Les places de parking très petites difficile de garer sa voiture est très cher 45 € pour la semaine.
La piscine pas du tout surveiller les gens du voyage viennent même se baigner avec leurs enfants et les jeunes du quartier après avoir passer l'après-midi à la mer viennent ce rincer directement dans la piscine ,
Je recommande à personne ce centre de vacances .
Mes plus mauvaises vacances sont pierre et vacances à la grande motte .
Geverifieerde reiziger
13 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Eric
4 jun 2017
Positief: Netheid
résidence vieillissante mais très bien située
Détente au soleil près de la plage. Résidence vieillissante sans climatisation dans les studios ce qui doit être intenable l'été. Emplacement idéal.
Eric
3 nachten verbleven in mei 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
23 mei 2017
Positief: Netheid
Bon emplacement
+ proximité plage et thalasso
- manque d'ouvertures et de luminosité
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Nonna, Paris
16 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
personnel accueillant.
canapé lit pas très confortable et difficile de le manier seule..