Gehele woning

House

Fotogalerie voor House

Buiten dineren
Een koelkast, een microgolfoven, een vaatwasser, een broodrooster
Televisie, een open haard, een dvd-speler en boeken
Interieur
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, reisbedje, gratis wifi

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 688 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

House

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over barbecues. Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een omheinde privétuin. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en microgolfoven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en Dvd-speler. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Langlaufloipe in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Omheinde tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 88 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

48G171150

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de bergen en aan een rivier in Mont Lozère et Goulet. Station de ski Bleymard Mont Lozère en Station Thermale Bagnols Les Bains zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Vallon du Villaret en Centre Culturel René Raynal bezoeken. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Mont Lozère et Goulet
Meer vakantiehuizen in Mont Lozère et Goulet
Kaart
CHASSERADES, Mont Lozère

In de buurt

  • Hiking in the Cévennes, get some exercise while checking out some awesome views. #France #LesCevennes #Cevennes #LesVans #hiking #rockclimbing #Europe http://www.acooknotmad.com/2011/09/no-plans-in-les-vans-part-1.html #roadtrip #TakeAHike
    Parc Naturel Régional des Monts d'Ardèche
    13 min. rijden - 13.0 km
  • This is just one of many spectacular views from a walk entitled "Pas Du Loup".  We started at Capluc, a cross on a peak above Le Rozier and did the entire circuit.  It's still comfortably in my top ten all time great walks.
If you suffer acrophobia it's one to be avoided.  The area is also something of a mecca for rock climbers.
The whole Goreg du Tarn is a special place for me because the tourist buses don't go there and it's reputedly the deepest gorge in Europe.
    Parc National des Cévennes
    16 min. rijden - 16.0 km
  • Église de Chasseradès
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Abbaye Notre-Dame des Neiges
    16 min. rijden - 16.1 km
  • Station de ski Bleymard Mont Lozère
    35 min. rijden - 26.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Belvezet Chasseradès - 16 min. wandelen

Restaurants

  • Hôtel Restaurant des Sources
    1 min. wandelen
  • L'arbre A Pain
    37 min. rijden
  • Hotel Restaurant Bargeton
    28 min. rijden
  • auberge du vieux Tilleul
    20 min. rijden
  • La Remise
    21 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat House?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Mont Lozère et Goulet ligt aan een rivier, op 3 km afstand van Église de Chasseradès en Allier. Ook Parc National des Cévennes en Robert Louis Stevenson Trail liggen op 15 km afstand. Station Belvezet Chasseradès ligt op 16 minuten wandelen.

Beoordelingen over House