B&B HOTEL Mons Gare ligt naast een golfbaan en vlak bij een treinstation in Bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Museum François Duesberg en Museum Mons Doudou. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Paira Daiza-dierentuin en Tuin van de burgemeester. Imagix Cinema Complex en Imagipark zijn ook een bezoek waard. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Bergen
Boulevard Charles Quint 27b, Mons, 7000
In de buurt
Bergen International Congress Xperience
7 min. wandelen - 0.7 km
Grande Place
9 min. wandelen - 0.8 km
Koninklijk Theater
9 min. wandelen - 0.8 km
Lotto Mons Expo
10 min. wandelen - 0.9 km
BAM
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Mons - 2 min. wandelen
Charleroi (CRL-Brussel Zuid Charleroi) - 27 min. rijden
Restaurants
Restaurant
7 min. wandelen
Monty’s Bar
7 min. wandelen
La Belle Epoque
6 min. wandelen
Buga Ramen
1 min. wandelen
La Table Ronde
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B HOTEL Mons Gare
Hotel naast een golfbaan
B&B HOTEL Mons Gare biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en een feestzaal
Een computerstation, een lift en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle 72 kamers bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
milieuvriendelijk toiletgerief, bad/douchecombinaties en haardrogers
Televisies met premium tv-zenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: EUR 18 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
6 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Feestruimte
Gebouwd in 1968
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Uitgebreid recyclingbeleid
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met premium kabel-/satellietzenders
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 9 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.08 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 18 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 15 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 9 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van ALLSAFE (Accor Hotels) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De foto's bij deze beschrijving geven een beeld van de standaard van deze hotelketen en zijn uitsluitend bedoeld ter illustratie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B HOTEL Mons Gare?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 9 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij B&B HOTEL Mons Gare?
Vandaag, 10 jun. 2026, kost een verblijf bij B&B HOTEL Mons Gare van één nacht voor twee volwassenen op 14 jun. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht.
Hoe laat kan ik bij B&B HOTEL Mons Gare inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij B&B HOTEL Mons Gare uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat B&B HOTEL Mons Gare?
Dit sportieve hotel in Bergen ligt vlak bij Place Léopold en Museum François Duesberg. Ook Collegiale Sint-Waltrudiskerk en Bergen International Congress Xperience liggen op 10 minuten wandelen. Station Mons en Mons (QMO-Station Mons) liggen op 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B HOTEL Mons Gare
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 72 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 72 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 72 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 72 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 72 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
arno
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dicht bij Calatrava Mons station
Prima hotel met uitgebreid ontbijt. Gerenoveerde kamer. Enige minpuntje badkamerdeur sloot niet goed.
arno
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Abraham
3 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prima
Wel in verbouwing naar andere keten.
Lekker geslapen
Abraham
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zoryana
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice cleanroom and hot beverages 24 hours
Zoryana
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons adoré notre séjour à cet hôtel ! Le personnel est serviable et très gentil. Les chambres sont très minimalistes, ce qui fait qu'elles ne sont pas les plus confortables, mais c'était suffisant pour nos besoins. L'emplacement est également incroyable.
Seul bémol, le wifi fonctionne plus ou moins.
Amy
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carole
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre spacieuse et hotel bien placé
Carole
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabienne
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La chambre était tres bien, le lit tres agreable
Fabienne
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karen
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El lugar estuvo excelente, limpio, el staff muy amable y el desayuno increible. Volvería sin pensarlo.
Karen
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christopher
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I don’t eat breakfast but they let me have coffee in the morning. Bless them.
Christopher
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marina
7 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location for the motorway and walking distance to town centre. Modern and clean hotel with spacious room.
Marina
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claire
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel idéalement placé par rapport à la gare et au centre ville
Personnel professionnel sympathique
Chambre calme et propre
Café thé à discrétion
Claire
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria Concepcion
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staffs are very friendly, walkable to Mons Train Station
Maria Concepcion
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natalya
22 dec 2024
Super, alles gelungen, sehr zentral, gutes Frühstück
Natalya
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gaetan
15 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent accueil et bons équipements
Gaetan
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour en famille avec un enfant
Sarah
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Petra
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super gerne wieder
Petra
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amandine
27 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon hôtel
Nous avons de nouveau séjourner dans cet hôtel. Depuis les travaux de rénovation, les chambres sont un peu vides mais hôtel très propre. Bien placé et personnel vraiment au top, toujours très bien accueilli et agréable d'y séjourner. Très bon petit déjeuner.
Amandine
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Georg
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A bit sterile, but OK. Employees very nice and helpful.
Georg
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jim
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay
Great value for money. Normally stay in a larger more expensive hotel with a group however in future we will book here.
Jim
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Simone
31 okt 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms are big and comfortable
Simone
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruno
3 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nickel
Personnel très sympathique avec de bons conseils
Bruno
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family friendly stay
Very pleasant stay, not bad for a budget place, I really appreciated the friendly service. They're renovating at the moment so hopefully the little annoyances with the water pressure and the sound of the hot water rattling the pipes can be overcome.
Thomas
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
18 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great
Very central, spotless, quiet, comfortable, spacious. All good
Thank you
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Lotte
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ok
Fint hotel. God seng. God beliggenhed i forhold til motorvejen.
Bruseren var elendig. Så et meget kort bad.
Morgenmaden var kedelig.
Lotte
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
JEAN-FRANÇOIS LUYCKX
5 okt 2025
Alors chambre réservée eh dernière minute un samedi soir… arrivés sur place le guichet automatique prends bien compte du Check in et de factuer la taxe de séjours. Mobilier et décoration de la chambre plus que médiocre à 127,00€. La chambre … le prix d’une chambre chez Ibis Style
JEAN-FRANÇOIS LUYCKX
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Djemaa
23 feb 2025
Chambre propre spacieuse confortable
Accueil très satisfaisant. Toujours un réceptionniste en poste à l’écoute.