Geheel appartement

La casa di Viola

Fotogalerie voor La casa di Viola

Appartement, 2 slaapkamers | Dineren op de kamer
Appartement, 2 slaapkamers | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met digitale zenders en televisie
Appartement, 2 slaapkamers | Uitzicht vanaf balkon
Appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, gratis babybedden, beddengoed
Exterieur

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 370 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

La casa di Viola

Dit appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Een wasmachine, een balkon en een eetruimte zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Keuken

  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 1 huisdier in totaal
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

La casa di Viola Modica
La casa di Viola Apartment
La casa di Viola Apartment Modica

Over deze buurt

dit appartement ligt in Modica. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Cioccolato di Modica en Museo Casa natale Salvatore Quasimodo. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Vini di Olindo Giuseppe en Labirinto del Castello. Bekijk onze reisgids voor Modica
Meer appartementen in Modica
Kaart
Via Santa Venera, 64, Modica, RG, 97015

In de buurt

  • Modica, view from Duomo di San Giorgio
    Corso Umberto I
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Kathedraal van San Giorgio
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Castello dei Conti
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Het Vlinderhuis
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Museo del Cioccolato di Modica
    8 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Modica - 10 min. rijden
  • Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Antica Dolceria Bonajuto
    11 min. wandelen
  • Caffè del Teatro
    10 min. wandelen
  • Casa Don Puglisi
    11 min. wandelen
  • Ciok Café
    10 min. wandelen
  • Osteria dei Sapori Perduti
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La casa di Viola?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij La casa di Viola inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij La casa di Viola uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La casa di Viola?

Dit appartement in Modica ligt op 10 minuten wandelen van Kathedraal van San Giorgio, Castello dei Conti en Casa Museo Tommaso Campailla. Ook Kerk van Santa Maria di Betlem en Museo Casa natale Salvatore Quasimodo liggen op 10 minuten wandelen. Station Modica ligt op 22 minuten wandelen.

Beoordelingen over La casa di Viola