Dit prachtig gerenoveerde stenen huisje biedt plaats aan maximaal 10 gasten en ligt in het rustige dorpje Mnetěš, aan de voet van de legendarische berg Říp, op slechts 25 minuten rijden van Praag.
De omgeving leent zich uitstekend voor wandelen, fietsen en het ontdekken van de natuurlijke schoonheid van Midden-Bohemen. Vanaf het huisje kun je direct naar de berg Říp lopen, een van de belangrijkste historische bezienswaardigheden in Tsjechië. Andere populaire bezienswaardigheden in de buurt zijn onder meer het Terezín-monument, het kasteel van Mělník, het historische stadje Litoměřice, het kasteel van Hazmburk, de Elbe-fietsroute en het Máchovo-meer met zijn stranden en watersportmogelijkheden.
Na een dag vol ontdekkingen kunt u ontspannen in de privésauna, genieten van een barbecue in de tuin of een gezellige avond doorbrengen bij de open haard. Tijdens de zomermaanden kunnen kinderen zich vermaken in het buitenzwembad (240 cm), op de trampoline en in de zandbak.
Het vakantiehuisje is een ideale keuze voor gezinnen met kinderen, vriendengroepen, fietsers en iedereen die op zoek is naar een rustige accommodatie op korte afstand van Praag. Er is gratis parkeergelegenheid voor het huis, met nog een extra privéparkeerplaats achter het hek.
Het huisje biedt ongeveer 150 m² woonoppervlakte verdeeld over drie verdiepingen en biedt comfortabel plaats aan maximaal 10 gasten.
Via de begane grond komt u in de zitkamer (satelliet-tv, dvd-speler, bar, tafel, stoelen). Op het lagere niveau kunt u de eerste douche (warm/koud water) betreden of gebruikmaken van de sauna. Verder kunt u via een paar treden doorgaan naar een open bar of naar de volledig uitgeruste keuken (warm/koud water, keukengerei, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, broodrooster). Vanuit de keuken heeft u toegang tot de tweede badkamer (warm/koud water, douche, wasmachine) of naar het toilet.
Via de hal kunt u naar boven gaan naar de eerste verdieping, waar zich de kinderkamer (2x eenpersoonsbed, 1x extra bed) en de slaapkamer (2x eenpersoonsbed/tweepersoonsbed, 2x extra bedden) bevinden. Daarboven ligt de zolderverdieping, die u kunt betreden via de tweede slaapkamer of via de tuin. Op de zolderverdieping bevinden zich twee vergelijkbare kamers (1x extra bed, 1x uitklapbed van 110 cm voor één persoon) en een toilet. Elk van deze zolderkamers heeft een klein balkon met een prachtig uitzicht op Rip Hill.
Om uw verblijf nog aangenamer te maken, hebben we een aantal bordspellen voor u klaargezet in het huisje.
Dit chalet ligt in een prachtige natuurlijke omgeving in de buurt van het Nationaal Monument van de heuvel "Říp", waar je op de top de 12e-eeuwse rotonde van Sint-Joris vindt.
De hoofdstad Praag ligt op slechts 30 minuten rijden. Deze prachtige stad in Centraal-Europa zit vol bezienswaardigheden, zoals de Karelsbrug, de Praagse Burcht en het Wenceslasplein. Je vindt hier tal van winkels, evenals een selectie restaurants met lokale gerechten en meer.
Het Máchovmeer is een populair recreatiegebied met een strand, watersportcentrum, rondvaartboten, glijbaan, strandbal en bungeejumpen. Bij dit meer hoef je je niet te vervelen: naast de rondvaarten en wateractiviteiten heb je de mogelijkheid om te midgetgolfen, voetballen, volleyballen of schaken op een groot schaakbord. Kinderen zullen genieten van de speeltuin en er is ook een goede boom om in te klimmen!
Andere opties: je kunt surfen bij de jachtclub in de stad Doksy.
Theresa City is een goed voorbeeld van een garnizoensdorp in de geest van de klassieke architectuur. Tijdens de Tweede Wereldoorlog was het een concentratiekamp voor Joodse inwoners uit heel Europa. Dit was de gevangenis van de Praagse Gestapo. Tegenwoordig is het een indrukwekkend monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van het nazisme.
Er zijn ook veel kastelen in de omgeving, bijvoorbeeld Nelahozeves en Mělník.
In huis wordt niet gerookt. In huis worden pantoffels of huisschoenen gedragen. Kosten voor energieverbruik (gas, elektriciteit, water) worden na afloop van het verblijf met de eigenaar verrekend.
Houd er rekening mee dat jonge groepen en feesten niet zijn toegestaan.
Reference: BN41910 Pets - not allowed Smoking - not allowed
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Sauna
Internet
Beschikbaar in de villa: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Gratis toiletartikelen
Pantoffels
Woonruimtes
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Cd-speler
Tv met satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Uitgelichte locatiekenmerken
In een dorp
Dingen om te doen
Fietsen
Golf
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze villa ligt in Mnetěš. Markt van Praag en Nerudova-straat zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Elbe en Natuurreservaat Divoká Šárka verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sportovní hala Fortuna of PVA Letnany Exhibition Center. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Mnetěš
Beschikt Chalet Lucie - Four Bedroom Villa, Sleeps 10 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Chalet Lucie - Four Bedroom Villa, Sleeps 10?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Chalet Lucie - Four Bedroom Villa, Sleeps 10 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet Lucie - Four Bedroom Villa, Sleeps 10 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet Lucie - Four Bedroom Villa, Sleeps 10?
Deze villa in Mnetěš ligt op 10 km van Elbe en op 40 km afstand van Natuurreservaat Divoká Šárka en PVA Letnany Exhibition Center. Ook Dierentuin van Praag en O2 Arena liggen op 40 km afstand.