Hayakawaya

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 7
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hayakawaya ligt in Mitsuke. Geniet van de prachtige natuur bij Sado-Yahiko-Yoneyama Quasi-Nationaal Park en Yamamoto-herdenkingspark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Suwada Open Factory en Tsubamesanjo Wegstation. Kitaro en Kinpachinoyu zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mitsuke
Kaart
2-8-15 Gakkocho, Mitsuke, Niigata Prefecture, 954-0052

In de buurt

  • Suwada Open Factory
    7 min. rijden - 4.7 km
  • Museum over de Slag van Hokuetsu tijdens de Boshin-oorlog
    12 min. rijden - 7.1 km
  • Tochio-kunstmuseum
    21 min. rijden - 14.3 km
  • Vuurwerkmuseum Machinaka
    22 min. rijden - 15.8 km
  • Stadhuisplein van Nagaoka
    22 min. rijden - 15.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Tsubamesanjo - 27 min. rijden
  • Niigata (KIJ) - 64 min. rijden

Restaurants

  • らあめん 天山
    15 min. wandelen
  • コーヒーイン 青い鳥
    3 min. rijden
  • ガトウ専科見附工房店
    2 min. rijden
  • 幸楽苑見附店
    18 min. wandelen
  • パン・ド・ネイヴル
    16 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hayakawaya

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hayakawaya heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Hayakawaya inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hayakawaya uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Hayakawaya?

Dit hotel in Mitsuke ligt op 4,9 km van Suwada Open Factory en op 15 km afstand van Museum over de Slag van Hokuetsu tijdens de Boshin-oorlog en Rakuzantei. Ook Yoita Geschiedenis- en Folkloremuseum en Honjoji-tempel liggen op 15 km afstand.