Mito Daiichi Hotel Annex ligt in Mito. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kobuntei en Kunsttoren van Mito. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Botanische Tuinen van Ibaraki en Hitachi-kustpark. Kairakuenpark en Wetenschapsmuseum Wakuwaku van Oarai zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mito
2-3-23 Chuo, Mito, Ibaraki Prefecture, 310-0805
In de buurt
Kairakuenpark
16 min. wandelen - 1.4 km
Senba Meer
1 min. wandelen - 0.2 km
Museum voor Moderne Kunst, Ibaraki
8 min. wandelen - 0.7 km
Kunsttoren van Mito
19 min. wandelen - 1.6 km
Stadsmuseum van Mito
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Mito - 13 min. wandelen
Ibaraki (IBR) - 42 min. rijden
Restaurants
マクドナルド水戸駅 南通り店
7 min. wandelen
aquaporta
8 min. wandelen
あじ平 水戸駅前店
9 min. wandelen
オリオン餃子
6 min. wandelen
Irish Pub Kells
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mito Daiichi Hotel Annex
Hoogtepunten van de accommodatie
Mito Daiichi Hotel Annex heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Mito Daiichi Hotel Annex inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Mito Daiichi Hotel Annex?
Vandaag, 19 aug. 2026, kost een verblijf bij Mito Daiichi Hotel Annex van één nacht voor twee volwassenen op 23 aug. 2026 min. € 42, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Mito Daiichi Hotel Annex uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mito Daiichi Hotel Annex?
Dit hotel in Mito ligt op 10 minuten wandelen van Museum voor Moderne Kunst, Ibaraki en Senba Meer. Ook Mito Toshogu-schrijn en Joyo Geibun-centrum liggen op een kwartiertje wandelen. Station Mito ligt op 13 minuten wandelen.