Geheel appartement

Casa da suite

Fotogalerie voor Casa da suite

Maisonnette, terras | Gratis wifi
Maisonnette, terras | Privékeuken
Maisonnette, terras | Woonruimte
Maisonnette, terras | Exterieur
Maisonnette, terras | Woonruimte

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Geheel appartement

Max. aantal: 440 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 109
inclusief belastingen en toeslagen
15 mrt - 16 mrt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Casa da suite

Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement beschikt over gratis wifi.
Casa da suite heeft 10 kamers. In dit appartement in Milaan is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Badkamer

  • Bad of douche

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 10 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 04.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 04.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 015146-CIM-09626, IT015146B47IFX4YOU
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

Casa da suite ligt in Bovisa, een wijk in Milaan. Kathedraal van Milaan en Teatro alla Scala zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Meer appartementen in Milaan
Kaart
Via Privata Simone Schiaffino 25, Milan, MI, 20158

In de buurt

  • Piazza Portello
    Piazza Portello
    6 min. rijden - 4.3 km
  • Polytechnische Universiteit van Bovisa
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Niguarda-ziekenhuis
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Ziekenhuis Niguarda Ca Granda
    4 min. rijden - 2.2 km
  • Alcatraz Milano
    7 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Bausan Tram Stop - 10 min. wandelen
  • Station Milano Bovisa - 11 min. wandelen
  • Luchthaven Linate (LIN) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Birrificio La Ribalta
    9 min. wandelen
  • Spirit de Milan
    10 min. wandelen
  • Panino & Co.
    9 min. wandelen
  • Innocenti Evasioni
    5 min. wandelen
  • Todo Modo
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa da suite ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa da suite ?

Vandaag, 14 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa da suite van één nacht voor twee volwassenen op 15 mrt. 2026 min. € 109, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa da suite inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en 04.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Casa da suite uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa da suite ?

Dit appartement ligt in Bovisa, op 3 km afstand van Polytechnische Universiteit van Bovisa, Ziekenhuis Niguarda Ca Granda en Alcatraz Milano. Ook Humanitas San Pio X en Piazza Portello liggen op 5 km afstand. Bausan Tram Stop ligt op 10 minuten wandelen en naar Via Imbriani Via Scalvini Tram Stop is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over Casa da suite

Beoordelingen

6,8