Loft retro totalmente equipado en Polanco ligt in de buurt van Monument voor de Onafhankelijkheid en Kasteel van Chapultepec en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Rookvrije accommodatie en strandlakens
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Loft retro totalmente equipado en Polanco hebben voorzieningen zoals wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
1.5 badkamers met haardrogers
Keukens, kitchenettes en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Broodrooster
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1,5 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Miguel Hidalgo, een wijk in Mexico-stad. Paseo de la Reforma en Avenida Presidente Masaryk zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Paleis voor Schone Kunsten en Parque Zoológico de Chapultepec. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal auditorium of Mexico City Arena. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 27 min. rijden
Restaurants
Doña Blanca
6 min. wandelen
Mamma Ricotta
5 min. wandelen
Embajada De La Diversion
1 min. wandelen
Pollos Al Ajillo
1 min. wandelen
La Bussola
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Loft retro totalmente equipado en Polanco?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Loft retro totalmente equipado en Polanco inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Loft retro totalmente equipado en Polanco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Loft retro totalmente equipado en Polanco?
Dit appartement ligt in Miguel Hidalgo, op 10 minuten wandelen van Paseo de la Reforma en Avenida Presidente Masaryk. Ook Monument voor de Onafhankelijkheid en Ambassade van de Verenigde Staten liggen op 2 km afstand. Station Sevilla ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Chapultepec is het 18 minuten wandelen.
Beoordelingen over Loft retro totalmente equipado en Polanco