“Bellavista I” Apartment with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning
Gelegen in Coves Noves, Menorca, biedt dit appartement van 70 m² plaats aan maximaal 4 personen met 2 slaapkamers en 1 badkamer. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste privékeuken, airconditioning, een ventilator, wifi geschikt voor videogesprekken, een tv met video on demand, een wasmachine en een droger. Het appartement heeft uitzicht op zee en jullie kunnen gemakkelijk zelfstandig inchecken bij aankomst. Inchecken kan vanaf 16.00 uur en uitchecken dient voor 10.00 uur te gebeuren. Door het schoonmaakschema is vroeg aankomen helaas niet mogelijk.
Geniet van jullie privé, onoverdekte terras om te ontspannen en de rustige sfeer te ervaren.
Parkeren is mogelijk op het terrein en op straat voor extra gemak. Jullie huisdieren zijn welkom tijdens het verblijf. Evenementen zijn niet toegestaan in het appartement. Strandhanddoeken worden verstrekt en het openbaar vervoer is eenvoudig bereikbaar. Jullie kunnen tennissen op de gedeelde baan op 15 minuten lopen van het appartement.
Een supermarkt die het hele jaar open is en diverse restaurants bevinden zich in de buurt. De prachtige stranden van Arenal del Castel, Na Macaret en de haven van Addaia zijn te voet bereikbaar.
Deze kust biedt snelle toegang tot Maò of Ciutadella via de hoofdweg, evenals tot de golfbaan van Son Parc (10 min) of de haven van Fornells (15 min).
- Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Coves Noves, een wijk in Mercadal. Bezoek culturele hoogtepunten Centre Artesanal de Menorca en Museum van Menorca. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Taula de Torralba d'en Salort en Torre de Fornells. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Mercadal
Zijn huisdieren welkom bij “Bellavista I” Apartment with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij “Bellavista I” Apartment with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij “Bellavista I” Apartment with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat “Bellavista I” Apartment with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement ligt in Coves Noves, op 2 km afstand van Playa Arenal d'en Castell en Na Macaret Strand. Ook Arenal Son Saura en Golf Son Parc liggen op 5 km afstand.