Geheel appartement·Particuliere eigenaar
The House of Masters
Dit appartement in Melle is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor The House of Masters





Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

CÀ Fiamma 2 Affitti Brevi
CÀ Fiamma 2 Affitti Brevi
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
24 jan - 25 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 000000-ABC-00000, IT004122C2VB7H382Q
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Melle, Provincia di Cuneo
In de buurt
- Fabbrica dei Suoni9 min. rijden - 7.7 km
- Museo dell'Arpa Victor Salvi14 min. rijden - 12.6 km
- Castello della Manta28 min. rijden - 20.6 km
- Riserva Naturale dei Ciciu del Villar28 min. rijden - 29.2 km
- Dronero-Centrum29 min. rijden - 30.3 km
Lokaal vervoer
- Station Centallo - 34 min. rijden
- Cuneo (CUF-Levaldigi) - 35 min. rijden
Restaurants
- I Chimi5 min. rijden
- Bistrot Fumé8 min. rijden
- Segnavia Porta di Valle6 min. rijden
- L'Oste di Fraire37 min. rijden
- Albergo Ristorante La Pineta43 min. rijden








