Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Meerane ligt in Meerane in de zakenwijk. Bezoek culturele hoogtepunten Westsächsisches Textilmuseum en Konzert- und Ballhaus Neue Welt. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Johannisbad Zwickau en WEBALU-familiespa. Schatgrot en Inselzoo Altenburg zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Meerane
An der Hohen Strasse 3, Meerane, SN, 08393
In de buurt
Sachsenring
26 min. rijden - 28.0 km
Schatgrot
18 min. wandelen - 1.6 km
Steile Wand von Meerane
8 min. rijden - 3.1 km
Meeraner Höhler
9 min. rijden - 4.7 km
Stadhuis van Meerane
9 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
Station Meerane - 7 min. rijden
Bahnhof Crimmitschau - 8 min. rijden
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 79 min. rijden
Restaurants
McDonald's
15 min. wandelen
Restaurant Gasthof Gondelteich
5 min. rijden
Russische stube im Burgkeller
5 min. rijden
Neuberts
8 min. rijden
Restaurant Rhodos
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Meerane
Hotel met een chique stijl in de zakenwijk
Overweeg een verblijf bij Hotel Meerane en geniet van een terras, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Trakteer jezelf op een hotstone-massage, een manicure/pedicure of thalassotherapie bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Restaurant Ambiente, serveert lunch en diner. Geniet van een 24-uurs fitnesscentrum en van activiteiten zoals boogschieten. Naast een businesscentrum en een stoombad, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle uitcheckservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, een pool- of biljarttafel en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 135 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort met gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
De gratis wifi op de kamer is beperkt tot 1 apparaat
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Hotel Bar Intermezzo
Restaurant Ambiente
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Biljart/pooltafel
Boogschieten
Fietsenverhuur
Sauna
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
600 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Terras
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Reflexologie
Thaise massages
Thalassotherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1994
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Individuele aankleding
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 25
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 60
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per accommodatie, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 40.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.5 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per accommodatie, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 60 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 20.5 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 40.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gratis wifi op de kamer is beschikbaar, maar er geldt een toestellimiet van maximum 1.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Meerane?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Meerane?
Vandaag, 12 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Meerane van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 68, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Meerane inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van EUR 25 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Meerane uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 60 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Meerane?
Dit wellness hotel ligt in de zakenwijk, op 3 km afstand van Schatgrot, Steile Wand von Meerane en Stadhuis van Meerane. Meeraner Höhler ligt op 2,6 km. Station Meerane ligt op 30 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Meerane
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 93 van 176 beoordelingen
10 - Uitstekend
93
Gastenscore: 8 - Goed. 56 van 176 beoordelingen
8 - Goed
56
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 176 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 176 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 176 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacqueline
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes, sauberes Zimmer, Bett mit hohem Schlafkomfort, großes Badezimmer mit geräumiger Dusche und Personal sehr freundlich.
Jacqueline
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heike
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein sehr geschmackvolles, sauberes und gepflegtes Hotel mit vielen Wellness Angeboten und hervorragender Kuche.
Das Hotel ist im Stil der 90er, in einem außerordentlich gepflegt und geschmackvollen Zustand. Die Aussicht von den Zimmern ist sehr schön. Die Zimmer sind sehr ruhig und die Betten lassen einen sehr angenehmen Schlaf zu. Gerne wieder.
A very tasteful, clean, and well-maintained hotel with many wellness facilities and excellent cuisine.
The hotel is decorated in a 90s style and is exceptionally well-maintained and tastefully decorated. The views from the rooms are lovely. The rooms are very quiet, and the beds are very comfortable. I would gladly stay again.
Heike
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dominic
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles sehr sauber, Einrichtung etwas altmodisch, riesiges Badezimmer mit super Wasserdruck selbst im 4. Stock.
Dominic
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Janet
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich kann das Hotel weiter empfehlen.
Ich habe mich sehr wohl gefühlt.
Janet
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
4 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliche Mitarbeiter, die Zimmer und das gesamte Hotel sind sehr sauber.
Die Speisen im Restaurant sind von guter Qualität, Preis /Leistung stimmen .
Michael
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Niclas
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trevligt hotell, vi hade dock bara en kort natt och for därefter vidare, hann inte prova spa eller se oss omkring i byn
Niclas
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very clean and in great condition. The bed was super comfy and the pillows were nice and plush. The closet was a huge walk in style so I was able to unpack and not have to feel like living out of a luggage bag. I loved the in room refrigerator. The shower was powerful and luxurious. Internet connected easy and was a good speed for working. Being an American speaking English only all staff was kind and spoke English for me. I felt right at home.
Michael
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sergio
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
L.albego è una struttura molto elegante e signorile le camere ampie on arredi sfarforsi,un po' datati, ma davvero signorili. Il personale è gentile ed accogliente e le stanze non rumorose. Potrebbe esserci più atte zionea dei servizi standard come una bottiglia d acqua o delle ciabattine di cortesia,ma nel complesso è una struttura molto valida
Sergio
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
manuela
21 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Allt var bra. En ung tjej på hotellet hjälpte oss att hitta då det ligger helt centralt och intemånga vägar
manuela
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
28 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top!
Alles wunderbar, Service, Freundlichkeit, Sauberkeit. Gerne wieder.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaana
12 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyvä hotelli
Hyvä siisti hotelli, huone oli tilava ja paljon laskutilaa ja siellä oli jopa pukeutumishuone! Huoneessa oli kuuma, mutta onneksi ikkunan sai auki. Hyvä sänky.
Jaana
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
TMG Consultants GmbH
2 apr 2024
Positief: Netheid
Durchschnittliches Hotel mit einigen Mängeln
Zimmergröße gut, Frühstück verbesserungswürdig, Gym veraltet, Geräte tw. nicht nutzbar, Saunabereich kostet extra, Service freundlich
TMG Consultants GmbH
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Corinna
5 aug 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles zu meiner Zufriedenheit
Corinna
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 aug 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Altes durchgelegenes Schrankbett. Personal könnte freundlicher sein.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martina
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Martina
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marcel
13 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ist okay.
Marcel
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Curtis
27 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Big room and very good onsite restaurant
This hotel was more "western" in the room size and overall expanse. We used the hotel as a base to search neighboring towns for genealogical clues to my fathers relatives. Nice big room and bathroom. Delicious breakfast (and dinner one night). Paid parking was onsite and convenient. The showerhead was in rough shape, but it was the weekend and I guess the maintenance staff wasn't available, as it didn't get fixed. Nonetheless, a perfectly enjoyable hotel stay.
Curtis
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Pierre
8 aug 2022
Positief: Netheid
Das Bett war einzige Katastrophe selten so schlecht geschlafen.
Die Dame an der Rezeption beim Auschecken war sehr schnippisch und Oberlehrerhaft.
Sie wollte von meiner Beschwerde über das Bett gar nichts wissen.
Essen und Sauberkeit OK.
Pierre
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
bum jin
25 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service
nice room
the room was in good condition and the front was friendly to me but there were a lot of flies outside of the window.
when i opened the window, a lot of flies (maybe 50) came into the room within a minute.
Pls do something for fly protection.
bum jin
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Anke
11 sep 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war nicht vollständig und es wurden vor Ort Zusatzkosten verlangt.
Anke
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruime kamers, helaas geen airco, kaart van restaurant is niet heel uitgebreid
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tim
1 sep 2018
Ongelofelijk dat dit voor die prijs kan.
Erg vriendelijk personeel, avond eten was van erg goed niveau, kamer was netjes en verzorgt.
Tim
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arnold
23 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel
Prima hotel, kom hier vaker...
Arnold
Geverifieerd
8/10 – Goed
Onno
17 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
goed hotel
Hotel staat langs een industriegebied, qua locatie niet het mooiste.Wel dichtbij de fabriek van Volkswagen, dat is mijn reden.
De badkamer stonk een beetje, waarschijnlijk dat de afvoer droog stond.
Eten en ontbijt prima!!
Onno
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arnold
13 okt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer