Geheel appartement

Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium

Appartement met fitnessfaciliteiten, in de buurt van Plaza Botero

Fotogalerie voor Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium

Details aan de buitenkant
Interieur
Interieur
Terrein van de accommodatie
Interieur

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium

Appartement met fitnessfaciliteiten, in de buurt van Plaza Botero
Dit rookvrije appartement beschikt over een fitnesscentrum en een wasserij. Dit appartement biedt een wasmachine, een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 130427
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Laureles, een wijk in Medellín. Winkelcentrum Santa Fe en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Cerro El Volador en Pueblito Paisa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer appartementen in Medellin
Kaart
Medellín, Antioquia

In de buurt

  • Plaza Mayor Convention Center
    Plaza Mayor Convention Center
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Pueblito Paisa bevat een kerk of kathedraal en religieuze aspecten
    Pueblito Paisa
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Parques del Río Medellín
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Centro Comercial Unicentro Bogotá
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Universidad Pontificia Bolivariana
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Suramericana - 15 min. wandelen
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 45 min. rijden

Restaurants

  • Buñueleria El Flaco
    6 min. wandelen
  • D'NIM Cafe
    5 min. wandelen
  • Mundo Verde
    7 min. wandelen
  • El Portal Chino
    6 min. wandelen
  • il Forno
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium?

Dit appartement ligt in Laureles, op 15 minuten wandelen van Cerro El Volador en Plaza Mayor Convention Center. Ook Universidad Pontificia Bolivariana en Centro Comercial Unicentro Bogotá liggen op 10 minuten wandelen. Station Suramericana ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Estádio is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen over Beautiful, cozy apt with A/C in Laureles stadium