Geheel appartement

New Listing

Fotogalerie voor New Listing

Een keuken met een granieten aanrecht, een roestvrijstalen spoelbak, houten kastjes en een ingebouwde magnetron.
Een hal met een grote spiegel, een trap en een deur naar een andere kamer.
Een kamer met twee bedden, een plank met boeken en een raam met gordijnen.
Een koelkast met vriesvak, gevuld met waterflessen en een klein vrieslades.
Een wasmachine en droger met een bedieningspaneel, geplaatst in een hoek met een granieten aanrechtblad en een houten kast.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 125
22 nov - 23 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

New Listing

  • Appartement vlak bij Atanasio Giradot-stadion
  • Vlak bij Plaza Botero biedt New Listing alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij New Listing bieden voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Douches, haardrogers en shampoo

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 453 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

Quiet and Rest Period Schedule: 22:00 - 08:00

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
1 in totaal (tot 453 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 295952
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in La América, een wijk in Medellín. Oviedo-winkelcentrum en Winkelcentrum Santa Fe zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atanasio Giradot-stadion of Velodrome Martin E. Cochise. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer appartementen in Medellin
Kaart
Medellín, Antioquia

In de buurt

  • Obelisco Winkelcentrum
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Tweede Laureles Park
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Eerste Laureles Park
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Universidad Pontificia Bolivariana
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Centro Comercial Unicentro Bogotá
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Floresta - 10 min. wandelen
  • Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Sabrositas
    10 min. wandelen
  • La vocaderia
    8 min. wandelen
  • Coloratura
    2 min. wandelen
  • Catador Café del Suroeste
    8 min. wandelen
  • La Cubanera
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij New Listing?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij New Listing?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij New Listing van één nacht voor twee volwassenen op 22 nov. 2026 min. € 125, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij New Listing inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij New Listing uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat New Listing?

Dit appartement ligt in La América, op 15 minuten wandelen van Velodrome Martin E. Cochise en Atanasio Giradot-stadion. Ook Obelisco Winkelcentrum en Eerste Laureles Park liggen op een kwartiertje wandelen. Station Floresta ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Estádio is het 14 minuten wandelen.