Best Western Plus Hotel San Diego bevindt zich in San Diego, een wijk in Medellín, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Lichtpark en Plaza Botero zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Oviedo-winkelcentrum en Winkelcentrum Santa Fe. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Palacio de la Cultura, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 38 min. rijden
Restaurants
Juan Valdez Café
3 min. wandelen
1900 Café
4 min. wandelen
Hamburguesas El Corral
2 min. wandelen
J&C Delicias
4 min. wandelen
Crepes & Waffles
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Best Western Plus Hotel San Diego
Hotel vlak bij Plaza Botero
Best Western Plus Hotel San Diego bevindt zich dicht bij Parque San Antonio en Lichtpark en biedt een gratis ontbijtbuffet, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een stoombad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant Terraza 31 serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een fitnesscentrum.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een lift
Een 24-uurs receptie, wasservice en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 76 kamers hebben leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en haardrogers
Flatscreentelevisies van 32 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Terraza 31
Dingen om te doen
Sportschool
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke sportschool
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2009
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 9 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd; kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
GHL Comfort Hotel San Diego Medellin
GHL Comfort San Diego
GHL Comfort San Diego Medellin
GHL Style Hotel San Diego Medellin
GHL Style San Diego Medellin
GHL Style San Diego
BWP Sandiego SAS
Mi Hotel San Diego
Mi Hotel Sandiego Hotel
Mi Hotel Sandiego Medellín
Mi Hotel Sandiego Hotel Medellín
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Best Western Plus Hotel San Diego?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Plus Hotel San Diego?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Best Western Plus Hotel San Diego van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Best Western Plus Hotel San Diego inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Best Western Plus Hotel San Diego uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Best Western Plus Hotel San Diego?
Dit hotel ligt in San Diego, op 3 km afstand van Parque San Antonio, Lichtpark en Plaza Botero. Ook Palacio de la Cultura en Winkelcentrum Santa Fe liggen op 5 km afstand. Station Industriales ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Exposiciones is het 13 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Best Western Plus Hotel San Diego
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 207 van 401 beoordelingen
10 - Uitstekend
207
Gastenscore: 8 - Goed. 142 van 401 beoordelingen
8 - Goed
142
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 401 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 401 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 401 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Joshua
Reisde met familie
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was excellent!
Joshua
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jaisca
Reisde met familie
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall great
Jaisca
2 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
STEPHANIE
Zakenreiziger
10 nov 2025
Según el hotel la reserva por Expedia no incluía impuestos, sin embargo la persona realizó el pago en el hotel, estamos solicitando esta factura y no ha sido posible que la entreguen, la plataforma no me expide soportes de pago que no se hicieron por este medio. Recomiendo por favor el envío de este soporte.
STEPHANIE
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Dinoska
3 nov 2025
Dinoska
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sean
Reisde met een groep
30 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente
Sean
5 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Rashida Ki amu
Reisde met familie
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s quaint. Definitely not a five ☆✩✦✧✩✰✪✫✬✭✮✯❂✡★✱✲ property. But clean and the staff is amicable. It’s noisy depending on what sides of the hotel you are staying on. Hotel should really invest in having a bilingual staff at the front desk 24/7… the make front desk workers are the only ones who can speak English. I hv been to this hotel 3 times this year… and that is the most frustrating part… when you hv to take out google translate to get towels.
Rashida Ki amu
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Erika, Bayamon
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
5 start
Erika
27 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Cristina
21 sep 2025
Cristina
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Gisela
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gisela
8 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Jahleel
Reisde met familie
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff although some speak very limited to no English— are very accommodating. The hotel is no 5 ☆✩✦✧✩✰✪✫✬✭✮✯❂✡★✱✲ but it’s clean and quaint. It’s located in a very busy area of San Diego. So, if you are a light sleeper—this is not the place to lay your head. There is traffic all day and all night… and the hotel is located between two busy streets. So, you will hear loud music, revving motor bikes, ambulances, etc., church sermons/singing — all night long. You can ask for a room not facing the streets— but they are limited and you will still be hearing the busy traffic and street noises… but not as if you are on the street. Other than that it’s a comfortable, clean and safe hotel. Great breakfast btw— with a great view— a roof top view of Medellín.
Jahleel
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Nelson
13 sep 2025
Nelson
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Sean
9 sep 2025
Sean
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Jose
Reisde met partner
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La propiedad esta bien ubicada y centrica, con facil acceso a la estación Industriales del Metro y otros medios de transporte.
Jose
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Sean
4 sep 2025
Sean
9 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
VLADIMIR
23 aug 2025
VLADIMIR
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Julio
21 aug 2025
Julio
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
FREDY ADOLFO
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente 👌
FREDY ADOLFO
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Alex
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo excelente, muy buena atención
Alex
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Taina
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good
Taina
12 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Jocelyn
Reisde met familie
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was perfect for our stay only thing the noise of the cars and smell of the cars.
Jocelyn
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Paul
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is clean safe and good food
Paul
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Jairo
Reisde met familie
21 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
No me gusto que el primer día le dan café para la cafetera de la habitación pero al segundo día lo cobran, pienso que el valor de ese café no es tan representativo como para tener que cobrarlo pero si deja una buena imagen el darlo como cortesía, la mayoría de hoteles lo hacen
Jairo
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Elvin
Reisde met partner
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location as near 2 shopping malls with a lot of restaurant options near by. Breakfast is good and room is clean. Properry is kind of outdated as I stayed my 1st time, 9 years ago and nothing has changed. WiFi could be better in these days. Yes, I will stay again and keep recommending to family and friends
Elvin
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Colastica
Reisde met familie
2 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My few days stay was very relaxing. Good and very friendly service. From the Hotel to Premium shopping mall is just 3 minutes walk and San Diego shopping mall 9 minutes walking distance. Transportation is no problem at all. I would definitly go back to that hotel for my next Medellin trip.
Colastica
3 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Francisco
Zakenreiziger
22 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer