Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Edificio Helena ligt in Medellín in het stadscentrum. Winkelpark El Tesoro en Winkelcentrum Santa Fe zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Pabellón del agua EPM Tram Stop - 13 min. wandelen
Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 37 min. rijden
Restaurants
Los Cubanos de Boston
6 min. wandelen
Chunchurria
8 min. wandelen
Luis Fernando Leña y al carbón
4 min. wandelen
Vaqueros
7 min. wandelen
Café Teatro Pablo Tobón Uribe
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Edificio Helena
Dit appartement beschikt naast een dakterras over een spa en een conciërgeservice. Gratis continentaal ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een wasserij, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat. Elk appartement is voorzien van een smart-tv met kabelzenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Een wasmachine, gratis wifi en een regendouche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Edificio Helena heeft 26 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met gratis flessenwater en een draagbare ventilator. Deze kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben bureaus. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke smart-tv van 50 inch heeft kabelzenders. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Blender
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.30 uur
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Smart-tv van 50 inch met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Dakterras
Outdoor entertainmentgebied
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Draagbare ventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Conciërgeservices
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Receptie met beperkte tijden
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Algemeen
26 units
Individuele aankleding
Schoonmaakservice (op verzoek)
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 13.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 13.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: COP 50000 per week. Dit kan variëren op basis van accommodatiegrootte.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Edificio Helena?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Edificio Helena?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Edificio Helena van één nacht voor twee volwassenen op 10 mei 2026 min. € 34, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Edificio Helena inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Edificio Helena uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Edificio Helena?
Dit appartement ligt in het centrum van Medellín, op 2 km afstand van Memory House Museum en Plaza Botero. Ook Medellin Boston Park en Parque Bicentenario liggen op 5 minuten wandelen. Pabellón del agua EPM Tram Stop ligt op 13 minuten wandelen en naar MetroCable Station Miraflores is het 14 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Edificio Helena
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Voorzieningen
10
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 59 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 59 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 59 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 59 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 59 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Maelina
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid
Es un lugar seguro para hospedarse la atencion es excelente, limpieza total. Sabanas olorosas y agradables para dormir, super centrico, hay un supermercado al lado.
Maelina
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
James
Reisde met familie en kleine kinderen
17 mrt 2026
Positief: Netheid
Awesome breakfast, great location. Great host
James
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jose Manuel, Guapiles
2 mrt 2026
Jose Manuel
5 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Miguel
29 jan 2026
Miguel
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
alfonso
19 dec 2025
alfonso
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met een groep
17 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
For being a last minute stay, this place was better than expected and highly recommended. The rooftop is has a spectacular view of Medellin.
Michael
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Fabiola
Reisde met familie
30 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy limpio y muy agradable personal
Fabiola
7 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
ADA LISBETH
Reisde met partner
14 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Deberían añadir junto al horario de barra
Algo de picadas que no se la máquina.
ADA LISBETH
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mara
11 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bueno desayuno, amables las personas de recepción
Mara
8 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Oscar, Cuscatancingo
Reisde met een groep, Reisde met partner
10 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buen lugar, atención bastante bien. Tuve un inconveniente con Expedia y la atención de las personas de recepción fue muy buena y mucha amables. Le doy un 8/10. Habría que mejorar detalles pequeños como cerrojos de habitaciones, quizás colocar aromatizantes, un ventilador adicional o aires acondicionados. Sin embargo, recomiendo el lugar.
Oscar
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Milagros
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was amazing and the communication with the workers too.
Milagros
4 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Erny, Orlando
Reisde met familie en kleine kinderen
4 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
El jacuzzis
Erny
3 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Maria
4 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Maria
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Aaron
27 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bed was comfortable amenties were excellent view was amazing, my only issue were the roaches in the room which was the only down side to the stay.
Aaron
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
TOMAS
24 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Zona seguras y área seguras dentro de las instalaciones
TOMAS
16 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ana
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gustó mucho el edificio. EL DESAYUNO ....
Ana
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Josué Cordero
Reisde met familie
10 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pro: Buena atención al cliente, habitación bonitas, buen desayuno y comodidades como el Jacuzzi y el Baño turco.
Contras:
-la ubicación puede ser un poco peligrosa en la noche.
-Tuvimos problemas con el portón de garaje, no funcionaba bien
Josué Cordero
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Geverifieerde reiziger
16 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Patricio
Reisde met familie
19 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience. Staff was helpful and very kind! Thank you so much for our great experience! I will never forget my time in Medellín and the great staff!
Patricio
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Milvia D Merced
18 jun 2025
Milvia D Merced
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Trevor Matthew Wayne
7 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay and location. If you want experience the real Medellin. Excellent food choices in the area.
Trevor Matthew Wayne
18 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Limber
Reisde met partner
7 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cien por ciento recomendado, cuenta con muy buena ubicación (cerca de todo) pero sin duda los anfitriones hacen tu estadía muy especial siempre atentos y dispuestos a brindar toda la información necesaria para pasar unas vacaciones estupendas, y aparte súper precio. 👌👌👌
Limber
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Shanairy
4 jun 2025
Positief: Voorzieningen
Shanairy
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Gloria, Clifton
31 mei 2025
Gloria
15 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Eric
Reisde met een groep
23 apr 2025
Great value! definitely need better communication
I Give it a 6.75-7/10, they honestly just need to fix small little things and need WAY BETTER!!!! Communication. 1st no a/c, very poor airflow and circulation and very humid and smells like it too at night after being away all day. Excellent full Kitchen, super cold fridge and freezer, no microwave but have a full oven. Great hot water for showering and washing dishes. Pillows are horrible, super thin no support. Even with 3 pillows still very thin. Rest pretty good, all staff was super nice and friendly expect the old lady who alway looks like she has an attitude or is upset. Other than that EXCELLENT place to stay and AMAZING price too!! Great location. Locals are super nice and friendly, the park is only about 5 minute walk with plenty of food vendors and restaurants, bars and small convenient stores all around the park. Heads up if you go to park to eat at night, people might ask you for food (I don’t mind buying a hungry person food, just don’t give away money)