Gehele woning·Particuliere eigenaar
Il Trullo di Antonio
Dit vakantiehuis in Martina Franca is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Il Trullo di Antonio





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming Refurbished Trullo with Private Pool and High Speed Internet
Charming Refurbished Trullo with Private Pool and High Speed Internet
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
9.2 van 10, Fantastisch, 19 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie TA07301391000070518, IT073013C200116254
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Martina Franca. Bezoek Trulli di Alberobello en Basilica di San Martino, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Valle d'Itria en Bos van Pianelle. Zoosafari en Botanische Tuinen van Pomona zijn ook een bezoek waard.
Martina Franca, Taranto
In de buurt
- Chiesa del Carmine - 7 min. rijden - 4.8 km
- Basilica di San Martino - 8 min. rijden - 5.2 km
- Palazzo Ducale - 8 min. rijden - 5.2 km
- Trulli di Alberobello - 25 min. rijden - 20.6 km
- Zoosafari - 28 min. rijden - 23.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Umani Restaurant - 5 min. rijden
- Ristorante New Sun Flower - 5 min. rijden
- Pizzeria Jonny - 6 min. rijden
- Nuovo Tripoli Cafè - 7 min. rijden
- Rosticceria Pizzeria Da Ricci - 6 min. rijden








