riadjenan ligt in Medina, een wijk in Marrakech. Jemaa el-Fnaa is zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je de populaire attracties in het gebied niet wilt missen, kun je terecht bij Jardin Majorelle en Oasiria Water Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
In de omgeving van Koutoubia-minaret en Bahia Palace ligt riadjenan, waar je geniet van een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een continentaal ontbijt (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Conciërgeservice en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij riadjenan bieden volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een restaurant
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Meer
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.02 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 328639959), 328639977
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij riadjenan?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij riadjenan?
Vandaag, 19 jun. 2026, kost een verblijf bij riadjenan van één nacht voor twee volwassenen op 20 jun. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij riadjenan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij riadjenan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat riadjenan?
Deze bed & breakfast ligt in Medina, op 10 minuten wandelen van Souk Cherifia en Jemaa el-Fnaa. Ook Koutoubia-minaret en Bahia Palace liggen op 2 km afstand.