deze riad ligt in Medina, een wijk in Marrakech. Bezoek Tanneries en Les Bains de Marrakech als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Cyber Park en Jardin el Harti. Jardin Majorelle en Le Jardin Secret zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Exclusive Riad Couleur Médina with Heated Pools, Jacuzzi & Spa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Waar staat Exclusive Riad Couleur Médina with Heated Pools, Jacuzzi & Spa?
Deze riad ligt in Medina, op 2 km afstand van Zawiya Sidi Bel Abbes, Jemaa el-Fnaa en Jardin Majorelle. Ook Perfume Museum en Zaouia El Abassia liggen op 10 minuten wandelen.