Marinut Konağı

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 57
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Familiekamer, airconditioning, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, airconditioning

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, airconditioning, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, airconditioning

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, airconditioning

  • Uitzicht op de heuvels
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, airconditioning, uitzicht op vallei

  • Uitzicht op de vallei
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, airconditioning, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, airconditioning

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Marinut Konağı ligt in Artuklu, een wijk in Mardin. Museum van Mardin en Mardin Sanat Merkezi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kasımiye Medresesi en Şahkulubey Herenhuis. Ook Grote moskee van Mardin en Burcht van Mardin zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Mardin
Kaart
255 Sönmezler Sokak, Mardin, Mardin, 47100

In de buurt

  • Sakıp Sabancı Mardin Stadsmuseum
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Grote moskee van Mardin
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Zinciriye Medresesi
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Burcht van Mardin
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Museum van Mardin
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Mardin - 22 min. rijden
  • Mardin (MQM) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Seyr-i Merdin
    6 min. wandelen
  • Espressolab
    19 min. wandelen
  • Gazi Konağı Butik Otel
    2 min. wandelen
  • Cercis Murat Konağı
    13 min. wandelen
  • Yay Konağı
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Marinut Konağı

  • Hotel vlak bij Grote moskee van Mardin
  • Marinut Konağı bevindt zich dicht bij Zinciriye Medresesi en Burcht van Mardin en biedt gratis ontbijt voor onderweg, dagelijks een gratis receptie en een koffiebar/café. Naast een tuin en een restaurant, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Conciërgeservice en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Marinut Konağı hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Ledtelevisies met kabelzenders
    • (kleer)kasten en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 50+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis afhaalontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Visuele alarmen in de gangen

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Led-tv met kabelzenders

Meer

  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 4710
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Marinut Konağı?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Marinut Konağı?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Marinut Konağı van één nacht voor twee volwassenen op 24 sep. 2026 min. € 57, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Marinut Konağı zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Marinut Konağı inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Marinut Konağı uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Marinut Konağı?

Dit hotel ligt in Artuklu, op 10 minuten wandelen van Zinciriye Medresesi, Grote moskee van Mardin en Şahkulubey Herenhuis. Ook Museum van Mardin en Burcht van Mardin liggen op 15 minuten wandelen.