Ankit Palace

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Restaurant
  • Roomservice
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Indiase staatsburgers dienen bij het inchecken een geldig Indiaas identiteitsbewijs met foto of rijbewijs te tonen. Reizigers die geen staatsburger van India zijn, dienen een geldig paspoort en visum te tonen.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Ankit Palace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ankit Palace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Ankit Palace?

Dit hotel ligt in New Manali, vlak bij Mall Road, Van Vihar National Park en Hadimba Devi Mandir. Himalayan Nyinmapa Buddhist Temple en Gelukpa Cultural Society Gompa liggen op enkele stappen afstand.