Hotel Oasi Beach ligt aan een meer in Malcesine. Kabelbaan Malcesine Monte Baldo en Limone Sul Garda Porto Turistico zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Ledromeer verkennen. Consorzio Olivicoltori di Malcesine en Surf Segnana zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Malcesine
Via Gardesana 510, Malcesine, VR, 37018
In de buurt
Kasteel Scaligeri
13 min. rijden - 6.4 km
Ledromeer
53 min. rijden - 30.0 km
Limone Sul Garda Porto Turistico
66 min. rijden - 10.8 km
Fraglia Vela Malcesine
15 min. wandelen - 1.3 km
Kabelbaan Malcesine Monte Baldo
12 min. rijden - 6.0 km
Lokaal vervoer
Station Mori - 31 min. rijden
Valerio Catullo Airport (VRN) - 80 min. rijden
Restaurants
Ristorante Jacky bar
29 min. rijden
Restaurante Azzuro
27 min. rijden
Il Cortiletto
27 min. rijden
Ristorante Gemma
27 min. rijden
Hotel Limone
28 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Oasi Beach
Hotel vlak bij Kabelbaan Malcesine Monte Baldo
Overweeg een verblijf bij Hotel Oasi Beach en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een dakterras en een koffiebar/café. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een droogkuis/wasserijservice.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, lokale shuttleservice en huwelijksservices
Hulp bij uitstappen/tickets, strandlakens en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Oasi Beach bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Donsdekens en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met regendouches en bidets
Televisies van 32 inch met kabelzenders
Balkons of terrassen, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bubbelbad
Gratis fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een meer
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Strandlakens
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2004
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Tv van 32 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 18.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 20 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 18.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Oasi Beach?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Oasi Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Oasi Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Oasi Beach?
Dit hotel ligt aan een meer, op 1,2 km van Fraglia Vela Malcesine en op 10 km afstand van Consorzio Olivicoltori di Malcesine en Kasteel Scaligeri. Ook Posterna en Kabelbaan Malcesine Monte Baldo liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Oasi Beach
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
8,8
Locatie
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 51 van 67 beoordelingen
10 - Uitstekend
51
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 67 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 67 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 67 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 67 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
4 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Hotel, sauber, alle sehr freundlich mit Frühstück. Würden immer wieder da Übernachten.
Martin
5 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deborah
25 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing
Amazing clean hotel. Service was amazing and such attention to details.
Christina and Monica are a credit to the hotel.
Deborah
6 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hamed
14 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was amazing , Kristina is wonderful
hamed
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jackie
31 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
In a perfect location to enjoy the lake and easy access to everything. Booked for one night but stayed two. Hostess and staff incredible. For the price I would recommend
Jackie
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
tammy
5 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had an absolutely wonderful stay. Hands down the cleanest hotel I have stayed in and have travelled a lot. Styled beautifully. The staff were professional and friendly and made us feel welcome, like it was a home from home. Breakfast was amazing with lots of choices to suit everyone and beautiful home made food. Really happy with the whole experience and can’t thanks everyone enough for making our stay so perfect. Thank you!
tammy
7 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel! Prachtige ligging en een geweldig uitzicht over het meer.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
22 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war total freundlich und hilfsbereit.
Man wurde super freundlich empfangen.
Die Zimmer waren schön und gemütlich eingerichtet. Alles war sehr sauber.
Das Frühstück war ebenfalls lecker und die Auswahl gut.
Vom Personal kann man frisch zubereitetes Rührei mit Speck oder ein Spiegelei bekommen. ( ohne Aufpreis ) 😀
Der Aufenthalt war super, man hat sich sehr wohl gefühl.
Das Hotel ist definitiv weiterzuempfehlen.
Jeder Zeit wieder.
David
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefan
14 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr schön
Waren sehr sehr zufrieden, ein sehr schönes und freundliches Hotel
Stefan
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Manuel
21 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein sehr gutes Hotel,an das man sich gerne errinnt
Eine sehr schönes Hotel, sehr gute Lage und ein sehr gutes Frühstück!!!
Manuel
7 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andree
27 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Underbar Semester!
Underbart hotell med fantastisk personal. Jag rekommenderar detta boende! Tjejen som driver det är helt underbar och väldigt tillmötesgående. Det ligger på lagom avstånd till Malcesine och bussen stannar precis utanför. Närmsta restaurang ligger ca 500 meter ifrån hotellet. Den är bra! Man tar sig enkelt dit via gångvägen nere vid sjöns kant. Det blir fler gånger på detta stället.
Andree
5 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely room, beautiful view of lake, great breakfast choice and very helpful staff
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
es war alles Perfekt sehr freundliches Personal man konnte immer jemanden erreichen wenn man etwas wollte . Sehr gutes und reichhaltiges Frühstücksbuffets .
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
23 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 Sterne Hotel mit 5 Sterne Service
sehr schönes Hotel an guter Lage. Zimmer mit Seeblick. Der Service und die Freundlichkeit von Christina und dem gesamten Personal war hervorragend. Die Zimmer sind sehr schön, sauber und modern. Das Frühstück sehr gut und abwechslungsreich. Jederzeit gerne wieder für uns hat alles perfekt gepasst.
Joseph
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kristina ist super, total nett und sympathisch. Gibt gute Tipps. Sehr gutes Frühstücksbüffet. Toller Ausblick auf den Gardasee. Kommen wieder!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr zuvorkommend im Service. Sehr nettes Personal. Freundlich, sehr gute Lage, sehr gutes Frühstück, sauber, entgegen kommend.
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
13 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war ein rundum schöner Aufenthalt würde das Hotel immer wieder buchen.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal und die Eigentümerin waren sehr freundlich und zuvorkommend. Das Frühstück war super.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ystävällinen ja avulias, sydämellinen hotellin hengetär auttoi ja opasti. Muu henkilökunta myös ystävällistä. Upeat näköalat järvelle. Kätevä turistibussi pysähtyi kohdalla. Parkkitilat ok. Monipuolinen aamiainen. Rauhallinen, noin 5km keskustaan.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Massimo
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un posto dove andare....
Panorama incantevole. Le foto pubblicate rendono poco la bellezza del posto
Massimo
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
28 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gutes Hotel, sehr freundlich, super Frühstück.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr nettes Personal, jederzeit hilfsbereit. Die Superior-Zimmer sind komplett neu und auf Grund ihrer Größe und der Klimaanlage, den Standard-Zimmern unbedingt zu bevorzugen. Für uns hat alles bestens gepasst.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Magnus
3 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stor njutning från A-Ö
För andra sommaren valde vi Hotel Oasi Beach och är lika nöjda som förra året. Läget, de nyare rummen, service, frukost, vänlig personal och bra parkering (i garage) för oss resande med bil gör att vi kommer rekommendera detta hotell till alla vi känner. Att sola och bada i Gardasjön ör en fantastisk upplevelse. Något man endast har mindre än 100 steg från rummet. Byn Navene är lugn och det är otroligt rogivande att sitta på balkongen på kvällen. Till Malcesine valde vi i år att låna gratis cyklar på hotellet och trampa de 5km som avståndet är. Oroligt smidigt är ju annars att ta bussen som nästan är gratis precis utanför hotelluppfarten. Vi har redan lovat oss själva att komma tillbaka redan bästa sommar då detta igen var höjdpunkten på vår semesterresa!
Magnus
3 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
28 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt
Tolles Hotel
Perfekte Beteuerung
Besitzerinneren super nett
Unbedingt zum weiterempfehlen!!
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nur ein kleiner Schwachpunkt!
Unser Zimmer war modern eingerichtet, ausreichen groß und sehr sauber! Leider fehlten, obwohl Platz da gewesen wäre, gemütliche Sitzgelegenheiten im Zimmer, was uns bei einem längeren Aufenthalt sicher noch mehr gestört hätte.
Das Frühstück war ausgezeichnet, das Personal super freundlich und hilfsbereit und das Auto steht sicher im Parkhaus oder auf dem Gelände!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Araluen
25 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
An Exceptional Stay
From the moment we arrived at the hotel we knew we had made the right choice to stay at Hotel Oasi Beach! The friendly and professional people who run the hotel immediately made us welcome and offered endless assistance over the entire week that we stayed there. Everyone wants a room with a view when on the lakes in Italy and we had magnificent views - not only from the patio of the hotel but especially from the balcony of our room! Fabulous facilities made the stay very comfortable. Everything was spotlessly clean, kept fresh and the decor was beautiful. Christina and Winnie always had a smile and greeted everyone warmly for breakfast each day whilst also remembering our individual tea or coffee routines! Breakfast was wonderful and offered a range of delicious food choices to accommodate all preferences. The hotel has the added benefit of the tourist bus (that ran along the lake) stopping right outside too. We had a car but found we could easily walk to some of the nearer restaurants by taking the lake boulevard pathway beside the lake that runs conveniently below the hotel. Evening walks along the lake are a must! We loved being able to rest in our cooled rooms if it was hot, to relax on our own private balcony while soaking up the amazing views as well as eating breakfast on the patio beside the pretty flower bed watching the bumblebees and butterflies buzzing around in the lavender - an extra pleasure. We loved our stay and felt quite sad to leave!