villa Merkur apartments bevindt zich in Istok, een wijk in in Makarska, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Tucepi en Strand van Brela. Kies voor waterpret zoals snorkelen of watertuben of beleef avonturen zoals mountainbiken en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Makarska
23 Ul. Stjepana Ivičevića, Makarska, Splitsko-dalmatinska županija, 21300
In de buurt
Promenade van Makarska
7 min. wandelen - 0.6 km
St. Mark's Church
8 min. wandelen - 0.7 km
Strand van Makarska
18 min. wandelen - 1.5 km
Franciscan Monastery
5 min. wandelen - 0.5 km
Kacicev Trg
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Split (SPU) - 91 min. rijden
Restaurants
Deep Makarska
10 min. wandelen
Hops! Beer & Food Factory
8 min. wandelen
Blue bar
3 min. wandelen
Rooster pub
7 min. wandelen
Basta
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
villa Merkur apartments
Appartement vlak bij Strand van Tucepi
Geniet van een buurtwinkel, een terras en een shoppingcenter ter plaatse bij villa Merkur apartments. Actieve reizigers kunnen duiken bij dit appartement.
Naast een tuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen).
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en toegang tot een healthclub in de buurt
Tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij villa Merkur apartments hebben leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Smart-tv van 90 cm met kabelzenders
Buiten
Patio
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Volledig omheind
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Helling bij de hoofdingang
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Kruidenier/supermarkt
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Scubaduiken
Winkelcentrum
Bergbeklimmen in de buurt
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Fitnesscentrum (partneraccommodatie) in de buurt
Kanoën in de buurt
Parasailing in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Snorkelen in de buurt
Tokkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Watertuben in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 130 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HR02652905925
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij villa Merkur apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij villa Merkur apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij villa Merkur apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt villa Merkur apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 130 per voertuig.
Waar staat villa Merkur apartments?
Dit appartement ligt in Istok, op 5 minuten wandelen van Franciscan Monastery en Zeeschelpenmuseum. Ook Promenade van Makarska en St. Mark's Church liggen op 10 minuten wandelen.