Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Stunning 2 Bed near Royal Palace!
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Plaza de España - Princesa
Fotogalerie voor Stunning 2 Bed near Royal Palace!





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6140 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming Urban la Latina VI - In the center of Madrid
Charming Urban la Latina VI - In the center of Madrid
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
De prijs is € 218
inclusief belastingen en toeslagen
23 nov - 24 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Stunning 2 Bed Royal Palace Apartment Madrid
Stunning 2 Bed Royal Palace Apartment
Stunning 2 Bed Royal Palace Madrid
Stunning 2 Bed Royal Palace
Stunning 2 Near Royal Madrid
Stunning 2 Bed Near Royal Palace! Madrid
Stunning 2 Bed Near Royal Palace! Apartment
Stunning 2 Bed Near Royal Palace! Apartment Madrid
Over deze buurt

Madrid, Community of Madrid








