Generator Madrid bevindt zich in Madrid Centro, een wijk in Madrid, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Gran Via en Markt van San Miguel zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía en Zoo Aquarium de Madrid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of WiZink Center. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 31 min. rijden
Restaurants
Re:fuel
2 min. wandelen
Carl's Jr
1 min. wandelen
Despacito
2 min. wandelen
Sky Lounge Hotel Indigo
2 min. wandelen
Hotel Emperador Rooftop Pool
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Generator Madrid
Hostel vlak bij Gran Via
Generator Madrid bevindt zich op loopafstand van Puerta del Sol en Plaza Mayor en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een spelletjesruimte. Geniet van 2 bubbelbaden om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Level Bar, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een happy hour. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een bar.
Andere voordelen van dit hostel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en gemeenschappelijke werkruimte
Een vergaderruimte, een lift en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 129 kamers zorgen voor volop comfort met gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 11.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 12.00 uur in het weekend: EUR 9,50 voor volwassenen en EUR 4,75 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
La Terraza
Level Bar
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisjes
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Flexwerkplekken
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Handdouche
In hoogte verstelbare douchekop
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
1 gebouw
8 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Gebouwd in 2017
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Gemeenschappelijke woonkamer
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Meer
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Verwarming (met klimaatregeling)
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 34 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.5 voor volwassenen en EUR 4.75 voor kinderen
Betaald parkeren (beveiligd): EUR 30.00 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Generator Madrid Hostel
Generator Madrid Madrid
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Generator Madrid?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 34 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Generator Madrid inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Generator Madrid uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Generator Madrid?
Dit hostel ligt in Madrid Centro, vlak bij Plaza de España - Princesa en Gran Via. Ook Puerta del Sol en Plaza Mayor liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Santo Domingo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Callao is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Generator Madrid
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 353 van 660 beoordelingen
10 - Uitstekend
353
Gastenscore: 8 - Goed. 195 van 660 beoordelingen
8 - Goed
195
Gastenscore: 6 - Redelijk. 60 van 660 beoordelingen
6 - Redelijk
60
Gastenscore: 4 - Matig. 30 van 660 beoordelingen
4 - Matig
30
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 660 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
8/10 – Goed
Petrus
25 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Betaalbare top locatie
Geweldig verblijf gehad bij Generator. Midden in het bruisende centrum van Madrid. Zijstraat van Grand Via ... wat wil je nog meer. Hippe, vrolijke gezellige gezamenlijke ruimtes. Lange donkere gangen naar de kamers; zes verdiepingen; 3 liften. Schone, nette, kamers. + Douche op de kamer - toilet op de kamer. Met 7 "vreemden" wil je toch wat privacy als je gebruik maakt van het toilet. Handdoek kun je huren voor € 5,00 ... geen idee of je dan een gratis verse handdoek krijgt? Dat is een beetje onduidelijk. Het dakterras was gesloten in verband met de tijd van het jaar. 'S avonds was de bar open en was het gezellig druk. Groot tv scherm, muziek, spelletjes of gewoon lekker chillen. Je krijgt echt waar voor je geld hier. Wil je service en privacy dan moet je hier niet zijn. Wil je verblijven in een toplocatie voor weinig geld dan ben je hier op het juiste adres.
Petrus
2 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 jun 2019
Positief: Personeel en service
Prettige accommodatie, goede ligging. Schoonmaak liet te wensen over.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Philip
19 jan 2026
Philip
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Cristian
Reisde met een groep
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Great location. Staff very nice. The hotel is clean. The rooms are very small.
Cristian
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Sebastian
9 jan 2026
Sebastian
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Juan Carlos
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Habitación comoda con lo imprescindible
Juan Carlos
1 nacht verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Manuel
Reisde met familie
5 jan 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Es un Hostal, rentan hasta las toallas.
Manuel
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Megan
Reisde met familie
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spent 6 nights over Christmas at the Generator Madrid. Great place and fantastic location, would highly recommend if looking for accommodation in Madrid.
Travelling with my daughter, so we had a twin private room and ensuite. Everything was just as described.
We ate in the dining area a couple of times, very convenient and prices were very good. Had their breakfast once, wasn’t for us, pretty basic but probably expected. There are plenty of options near by, plus a supermarket pretty much across the road.
We also used the washing machine and dryers as we were travelling for 6 weeks. Very handy and well priced.
Megan
6 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Andrew
1 jan 2026
Positief: Netheid
Great location and friendly staff!
Andrew
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
PEDRO A R
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ótima estadia. Muito bem localizado. Para usar toalha custa 6 euros. Check out até 13h custa 15 euros.
PEDRO A R
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ileana
24 dec 2025
Ileana
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Chase
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location and worked for the stay. Was a bit noisy tho since there was an event held downstairs. Earplugs drowned it out tho.
Chase
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Lucia
14 dec 2025
Lucia
3 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Srinivasan
6 dec 2025
Negatief: Voorzieningen
No towels. Receptionist very unfriendly
Srinivasan
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
LAURA
5 dec 2025
LAURA
6 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Paloma
5 dec 2025
Positief: Netheid
Para ir en grupo supongo que está bien, pero para ir solo/a, como fue mi caso, pues no tanto.
He estado antes en otros hostales y por lo que dicen la calidad de todos estos ha bajado y parece ser que este no es la excepción.
Los otros antes al menos separaban las habitaciones por sexos, pero ahora son mixtos como este.
Tambien he estado en hostales que de por si eran mixtos, y lo que se entendía por mixto era ley, pero por lo que yo he experimentado en este, he de decir que si no me llegan a meter a mi en la habitacion esta seria una habitacion masculina, asi que lo de mixto hay que agarrarlo con pinzas.
La ventilacion era practicamente nula y alguna gente que metían a la habitación veía a las duchas como adorno, así que por lo que veo tampoco existen las normas de higiene a la hora de compartir una habitación, y lo peor es que en una de esas ocasiones metieron a una persona que aún habiéndose duchado dejó un olor penetrante a "humedad" en la habitación que a duras penas podia respirar (cada calada de ese aire te irritaba la garganta) y si lo hacia era para coger "aire" y poder estordunar, lo mejor llega después, que hubo un cruce de palabras con su compañero de arriba y más tarde se fue a recepción para que quitasen la ventilación de la habitación, pedí que me cambiasen de habitación obviamente para al menos esa noche y agradezco que me hiciesen ese favor, pero la actitud con la que consulté al día siguiente no fue para nada nada la misma.
Paloma
15 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
HERLINDA
3 dec 2025
HERLINDA
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Monica
Zakenreiziger, Reisde met familie
1 dec 2025
Positief: Netheid
I just wish they served diferentes breakfast
Monica
4 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Giuliana
Zakenreiziger
29 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Banho otimo , quarto limpo elevadores rapidos
Giuliana
9 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jaqueline
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muito perto da gran via. Muitas opções de restaurante por perto. Cômodo pra pegar metrô. Hostel super cool e cheio de pessoas jovens. Muito limpo e quarto silencioso.
Jaqueline
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Pietra
Reisde met een groep
23 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Viajei por vários lugares da Europa e foi o melhor hostel. Limpeza ótima, cama e cobertores/lençóis bem limpos. Hostel todo mundo organizado e limpo. Bem organizado.
Pietra
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Juliana
22 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muito bom, quartos silenciosos, com tudo que vc precisa, uma boa cama com um bom banho!
Juliana
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jeffrey, Attleboro
20 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely fantastic modern place to stay, Great location, clean, breakfast, the staff especially Amalia and Jesús.