Ontspan met uw grote familie of groep vrienden in dit bijzondere vakantiehuis met privé zwembad.
Bent u op zoek naar een groot en uniek vakantiehuis op een rustige locatie in Zuid-Spanje? Uw wensen worden hier vervuld! Met zijn vele slaapkamers en badkamers biedt het vakantiehuis u de mogelijkheid om met een grote groep een geweldige vakantie te beleven, maar toch met voldoende privacy. Het huis met meerdere verdiepingen beslaat veel ruimte, zowel binnen als buiten. De rustieke inrichting geeft het huis een bijzondere flair en zorgt ervoor dat u zich meteen thuis voelt. De buitenruimte biedt u een fantastisch uitzicht op het omringende landschap en u kunt vele leuke uren doorbrengen in het grote zwembad.
In de stad Lucena kunt u enkele historische gebouwen bezoeken waarvan de muren u eeuwenoude verhalen kunnen vertellen. Aan de poorten van de stad vindt u verschillende natuurparken om te ontdekken. Bezoek bijvoorbeeld het natuurpark van het stuwmeer van Malpasillo.
Kijk ernaar uit om samen met je grote reisgezelschap tijd door te brengen en onvergetelijke herinneringen te verzamelen.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Zwembad: mei - eind september
- Privé zwembad (72m2)
- Klimaatbeheersing warm en koud
- Huisdieren: 2
Gelijkaardige accommodaties
La Era con Encanto: Amazing villa in south Córdoba, heart of Andalusia, pool
Rute
La Era con Encanto: Amazing villa in south Córdoba, heart of Andalusia, pool
dit vakantiehuis ligt in Lucena. Bodegas Rodriguez Chiachio en Bodegas Cabriñana zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Galleros Artesanos en Museo Aguilar y Eslava bezoeken. Bekijk onze reisgids voor Lucena
Beschikt Pet friendly home in Lucena over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pet friendly home in Lucena?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Lucena inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Lucena uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pet friendly home in Lucena?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lucena ligt op 10 km afstand van Iglesia de Nuestra Señora del Carmen, Red Park en Parochiekerk van Sint Matteus de Apostel. Ook Parroquia de Santiago en Iglesia de Santo Domingo liggen op 10 km afstand.