SERCASA - Appletree Court - Kingston ligt in Canbury, een wijk in Kingston-upon-Thames. Brits museum en Natural History Museum zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Kensington High Street en Oxford Street. Ga naar Twickenham Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Royal Botanic Gardens, Kew, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Kingston-upon-Thames
1 Gallows Yard, Kingston Upon Thames, England, KT2 7AW
In de buurt
Richmond Park
9 min. wandelen - 0.8 km
Thames Path
18 min. wandelen - 1.5 km
Thames River
18 min. wandelen - 1.6 km
Bushy Park
6 min. rijden - 2.3 km
Marymount International School London
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Kingston Upon Thames Norbiton Station - 4 min. wandelen
Station East Putney - 10 min. rijden
Heathrow Airport (LHR) - 43 min. rijden
Restaurants
Park Brew & Kitchen
10 min. wandelen
Costa Coffee
8 min. wandelen
Atari Ya
3 min. wandelen
The Canbury Arms
9 min. wandelen
The Bricklayers Arms
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
SERCASA - Appletree Court - Kingston
Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over een tuin. Elk appartement beschikt over vloerverwarming (badkamer). Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Geniet van gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl de smart-tv met digitale zenders en Netflix het entertainment verzorgen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
SERCASA - Appletree Court - Kingston heeft 8 kamers met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus en eettafels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke smart-tv van 43 inch heeft digitale zenders en Netflix. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
8 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 250 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: GBP 175 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
SERCASA - Appletree Court - Kingston Apartment
SERCASA - Appletree Court - Kingston Kingston upon Thames
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij SERCASA - Appletree Court - Kingston?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij SERCASA - Appletree Court - Kingston inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij SERCASA - Appletree Court - Kingston uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat SERCASA - Appletree Court - Kingston?
Dit appartement ligt in Canbury, op 1 km van Richmond Park en op 4,4 km van Hampton Court Palace. Ook Thames River en Hampton Court liggen op 3 km afstand. Kingston Upon Thames Norbiton Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Kingston is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over SERCASA - Appletree Court - Kingston
4,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen