Geheel appartement

Eastcote Place Apartment

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Eastcote Place Apartment

2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Interieur
Interieur
Een douche, een haardroger, handdoeken
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Eastcote Place Apartment

Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een wasmachine/droogkast, gratis wifi en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. De badkamer wordt gedeeld.
Eastcote Place Apartment heeft 4 kamers met wasmachines/drogers en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.

Gasten hebben toegang tot een gemeenschappelijke badkamer. Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Pinner is wifi gratis.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 gemeenschappelijke badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Eastcote Place Apartment ligt in Eastcote, een wijk in Pinner. Bewonder de natuur bij Hyde Park en Kensington Gardens, terwijl Royal Albert Hall en Natural History Museum culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Wembley Stadion of OVO Arena Wembley. Bekijk onze reisgids voor Pinner
Meer appartementen in Londen
Kaart
Pinner, England

In de buurt

  • Wembley Stadion
    Wembley Stadion
    35 min. rijden - 10.3 km
  • Warner Bros. Studio Tour London
    Warner Bros. Studio Tour London
    36 min. rijden - 18.6 km
  • Grosvenor Vale
    7 min. rijden - 2.3 km
  • Cineworld London - South Ruislip
    8 min. rijden - 2.7 km
  • Ruislip Lido Beach
    17 min. rijden - 4.7 km

Lokaal vervoer

  • London South Ruislip Station - 5 min. rijden
  • Eastcote Underground Station - 5 min. wandelen
  • Heathrow Airport (LHR) - 39 min. rijden

Restaurants

  • J.J. Moon's (Wetherspoon)
    18 min. wandelen
  • The Woodman
    17 min. wandelen
  • North Coffee
    6 min. wandelen
  • The Ascott
    2 min. wandelen
  • Pisces Fish & Chip Shop
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Eastcote Place Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Eastcote Place Apartment inchecken?

Inchecken kan tot: 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Eastcote Place Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Eastcote Place Apartment?

Dit appartement ligt in Eastcote, op 15 km afstand van Brunel University, Wembley Stadion en Troubadour Wembley Park Theatre. Ook London Designer Outlet en Stockley Park liggen op 15 km afstand. Eastcote Underground Station ligt op 5 minuten wandelen en naar Ruislip Manor Underground Station is het 18 minuten wandelen.

Beoordelingen over Eastcote Place Apartment